Co za WTOPA! Piłkarz zbił szybę podczas treningu. Kibice nie mieli dla niego litości [WIDEO]

2020-04-10 8:30 DaO
Rushian Hepburn-Murphy
Autor: Twitter Rushian Hepburn-Murphy

Konieczność przebywania w domu i brak możliwości treningów na boisku to obecnie największa zmora piłkarzy. Ci mogą dbać o swoją kondycję fizyczną, ale przecież największą część ich pracy stanowią zajęcia z futbolówką. Monotonnie postanowił przerwać 21-letni Rushian Hepburn-Murphy, zawodnik Derby County. Trening na własnym podwórku nie poszedł jednak po myśli Anglika...

Rozgrywki zawieszone, wstęp na klubowe obiekty zabroniony, ruch na świeżym powietrzu mocno utrudniony. Nie ma wątpliwości, że nie są to warunki sprzyjające utrzymaniu formy fizycznej. A to dla zawodowych piłkarzy jest niebywale ważne. Wszak w każdym momencie może dojść do wznowienia rozgrywek i ciało musi być ponownie przygotowane na wielki wysiłek.

Wojciech Szczęsny do wyczerpania trenował z synem! Liam nie dostał ulgi [WIDEO]

Dlatego zawodnicy starają się robić co mogą, aby nie wypaść z formy. Większość z nich musi radzić sobie w domu, bo w wielu krajach obowiązuje zakaz wychodzenia i maksymalna izolacja od innych. A w czterech ścianach nie zawsze można wykonać wszystkie potrzebne ćwiczenia. Dlatego też Rushian Hepburn-Murphy, piłkarz wypożyczony z Aston Villi do Derby County, postanowił potrenować na podwórku.

Lewandowscy wsparli kolejny szpital! Ponad 200 tysięcy dla jednej placówki!

Korzystając z ładnej pogody chciał poodbijać piłkę od ścian własnego domu. Już od początku nie wyglądało to na dobry pomysł i Anglik przekonał się o tym bardzo szybko. Po jednym z kopnięć piłka uderzyła w okno, a szyba nie wytrzymała uderzenia i rozbiła się. Hepburn-Murphy szybko zorientował się, że zrobił sobie ogromny problem i przez kilka sekund stał jak słup soli. Kibice oczywiście nie mieli dla niego litości i w komentarzach nie szczędzili sobie drwin z 21-latka.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze