Pożegnał królową

David Beckham czekał kilkanaście godzin, by pożegnać królową Elżbietę II. Z trudem powstrzymywał łzy!

2022-09-16 20:57

Trwają ceremonie pożegnalne przed pogrzebem Elżbiety II. Miliony Brytyjczyków wciąż opłakują śmierć monarchini, która odcisnęła piętno na całym narodzie. Jedną z osób, która nie ukrywała, że Elżbieta II miała wielki wpływ na jego życie jest David Beckham. Legendarny angielski piłkarz nie próbował ominąć kolejki do pożegnania królowej. Odstał kilkanaście godzin i ze łzami w oczach oddał jej hołd.

Cała Wielka Brytania wciąż nie może uwierzyć w to, co wydarzyło się w ostatnich dniach. Kraj opłakuje śmierć monarchini – Elżbiety II. Królowa odeszła z tego świata w wieku 96 lat. Wpłynęła na wielu ludzi – także ze świata sportu. Nie można zapomnieć, że sama kochała sport. Elżbieta II kochała jazdę konną, pojawiała się też na wielu ważnych wydarzeniach z innych dyscyplin. Miała wielki wpływ na karierę Davida Beckhama. Nic dziwnego, że ten bez grymasu na twarzy odstał kilkanaście godzin razem z tysiącami innych Brytyjczyków, by pożegnać królową. Zobacz zdjęcia w galerii poniżej!

Królowa Elżbieta II nie żyje. Świat sportu opłakuje potworną stratę! Poruszające wpisy

David Beckham pożegnał królową Elżbietę II. Z trudem powstrzymywał łzy

Jak informują brytyjskie media, David Beckham nie odmówił kilku zdjęć fanom, ale przez większość czasu pozostawał w głębokiej zadumie. Już wcześniej pisał, jak wielki smutek towarzyszy mu tej sytuacji.

Beckham został uchwycony przez fotoreporterów, gdy z trudem powstrzymywał łzy po pojawieniu się przy zamkniętej trumnie królowej Elżbiety II. By tam się pojawić odstał razem z innym dwanaście godzin. Legendarny piłkarz nie chciał omijać kolejki i korzystać ze swojej wyjątkowej pozycji w Wielkiej Brytanii.

Królowa Elżbieta II nie żyje. Król Karol III to potomek polskiego generała

David Beckham o śmierci Elżbiety II

David Beckham wcześniej pożegnał królową Elżbietę II na Instagramie. Co wtedy pisał?

- Jestem szczerze zasmucony śmiercią Jej Królewskiej Mości, królowej Elżbiety II. Podczas jej Platynowego Jubileuszu życia w służbie widzieliśmy niesamowity pokaz miłości i szacunku. To, jak zdruzgotani jesteśmy, pokazuje, ile znaczyła dla ludzi w tym kraju i na całym świecie. Tak bardzo inspirowała nas swoim przywództwem. Jak pocieszała nas w trudnych czasach. Do ostatnich dni służyła krajowi z godnością i wdziękiem. W tym roku wiedziałaby, jak bardzo jest kochana. Moje myśli i modlitwy są z rodziną królewską – pisał Beckham na Instagramie.

Sonda
Będziesz oglądać pogrzeb królowej Elżbiety II?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze