Pożegnał królową

David Beckham czekał kilkanaście godzin, by pożegnać królową Elżbietę II. Z trudem powstrzymywał łzy!

2022-09-16 20:57

Trwają ceremonie pożegnalne przed pogrzebem Elżbiety II. Miliony Brytyjczyków wciąż opłakują śmierć monarchini, która odcisnęła piętno na całym narodzie. Jedną z osób, która nie ukrywała, że Elżbieta II miała wielki wpływ na jego życie jest David Beckham. Legendarny angielski piłkarz nie próbował ominąć kolejki do pożegnania królowej. Odstał kilkanaście godzin i ze łzami w oczach oddał jej hołd.

Cała Wielka Brytania wciąż nie może uwierzyć w to, co wydarzyło się w ostatnich dniach. Kraj opłakuje śmierć monarchini – Elżbiety II. Królowa odeszła z tego świata w wieku 96 lat. Wpłynęła na wielu ludzi – także ze świata sportu. Nie można zapomnieć, że sama kochała sport. Elżbieta II kochała jazdę konną, pojawiała się też na wielu ważnych wydarzeniach z innych dyscyplin. Miała wielki wpływ na karierę Davida Beckhama. Nic dziwnego, że ten bez grymasu na twarzy odstał kilkanaście godzin razem z tysiącami innych Brytyjczyków, by pożegnać królową. Zobacz zdjęcia w galerii poniżej!

Królowa Elżbieta II nie żyje. Świat sportu opłakuje potworną stratę! Poruszające wpisy

David Beckham pożegnał królową Elżbietę II. Z trudem powstrzymywał łzy

Jak informują brytyjskie media, David Beckham nie odmówił kilku zdjęć fanom, ale przez większość czasu pozostawał w głębokiej zadumie. Już wcześniej pisał, jak wielki smutek towarzyszy mu tej sytuacji.

Beckham został uchwycony przez fotoreporterów, gdy z trudem powstrzymywał łzy po pojawieniu się przy zamkniętej trumnie królowej Elżbiety II. By tam się pojawić odstał razem z innym dwanaście godzin. Legendarny piłkarz nie chciał omijać kolejki i korzystać ze swojej wyjątkowej pozycji w Wielkiej Brytanii.

Królowa Elżbieta II nie żyje. Król Karol III to potomek polskiego generała

David Beckham o śmierci Elżbiety II

David Beckham wcześniej pożegnał królową Elżbietę II na Instagramie. Co wtedy pisał?

- Jestem szczerze zasmucony śmiercią Jej Królewskiej Mości, królowej Elżbiety II. Podczas jej Platynowego Jubileuszu życia w służbie widzieliśmy niesamowity pokaz miłości i szacunku. To, jak zdruzgotani jesteśmy, pokazuje, ile znaczyła dla ludzi w tym kraju i na całym świecie. Tak bardzo inspirowała nas swoim przywództwem. Jak pocieszała nas w trudnych czasach. Do ostatnich dni służyła krajowi z godnością i wdziękiem. W tym roku wiedziałaby, jak bardzo jest kochana. Moje myśli i modlitwy są z rodziną królewską – pisał Beckham na Instagramie.

Sonda
Będziesz oglądać pogrzeb królowej Elżbiety II?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze