Dobre wiadomości dla Kamila Grosickiego po zamieszaniu transferowym. Klub podjął decyzję w jego sprawie

2020-10-29 16:15 MŻ, PAP
Kamil Grosicki strzelał gole dla żony. Można mu pozazdrościć takiej seksbomby
Autor: MARCIN GADOMSKI/SUPER EXPRESS Kamil Grosicki strzelał gole dla żony. Można mu pozazdrościć takiej seksbomby

Ostatnio nad Kamilem Grosickim zaczęły się zbierać czane chmury. Wszystko przez nieudany transfer do Nottingham Forrest, gdzie Polak miał grać na zasadzie wypożyczenia. Ponieważ nie spełnił wymagań formalnych, zgłaszając zmianę klubu minimalnie po terminie. Grosicki pozostał w West Bromwich Albion. Wydawało się, że może go czekać niemiła jesień. Być może jednak nie będzie tak źle.

WBA jak się okazało, zgłosiło jednak reprezentanta Polski do rozgrywek. Wcześniej „Grosik” nie znalazł się na liście. Trener Slaven Bilić miał jednak już jakiś czas temu zapewnić naszego zawodnika, że gdyby z transferu wyszły nici, zostanie zgłoszony i będzie brany pod uwagę w kontekście gry. Kamil Grosicki został dodany do składu West Bromwich Albion zgłoszonego do Premier League na sezon 2020/21 – poinformował klub. Przynależność klubowa piłkarza reprezentacji Polski stała pod znakiem zapytania przez ostatnie niemal dwa tygodnie. Grosicki został zawodnikiem WBA 31 stycznia, gdy podpisał półtoraroczny kontrakt z klubem występującym wówczas na zapleczu ekstraklasy. Latem wraz z nim awansował do Premier League. Jesienią miał zostać wypożyczony do rywalizującego klasę niżej Nottingham Forest.

Jak wyglądała rozmowa Kucharskiego z Lewandowskim? Jest nagranie, wszystko WYSZŁO NA JAW

Potwierdzenie dotarło ostatniego dnia okienka transferowego, ale minimalnie po terminie. English Football League (EFL - zrzeszająca trzy ligi poniżej Premier League) uznała, że działacze spóźnili się i zmiany przynależności klubowej 32-letniego Polaka nie zatwierdziła. Na ostateczną decyzję czekano do czwartku.

Były kadrowicz ostrzega Lecha przed meczem w Lidze Europy. Wskazuje mocne strony Rangers

WBA początkowo nie zgłosiło Grosickiego do składu na sezon 2020/21 w angielskiej ekstraklasie. Po ostatecznym wyjaśnieniu jego najbliższej przyszłości klub poinformował jednak w czwartek, że został on dołączony do listy. „Reprezentant Polski będzie dziś trenował z 'Baggies' i od razu jest gotowy do gry” – podano. WBA w poniedziałek zmierzy się na wyjeździe z Fulham.

Karol. Człowiek, który został liderem | Futbologia
Najnowsze