Kamil Grosicki otrzymał FATALNĄ wiadomość. Polak znalazł się w katastrofalnej sytuacji

2020-10-29 11:11 kkn
Polska - Ukraina TV TRANSMISJA NA ŻYWO GDZIE OGLĄDAĆ mecz Polska - Ukraina w TV Na jakim programie mecz dzisiaj w TV 11.11.2020
Autor: Cyfra Sport Polska - Ukraina TV TRANSMISJA NA ŻYWO GDZIE OGLĄDAĆ mecz Polska - Ukraina w TV Na jakim programie mecz dzisiaj w TV 11.11.2020

Kamil Grosicki przyzwyczaił swoich fanów do tego, że ostatnie dni okienka transferowego są zawsze emocjonujące. Reprezentant Polski w ostatnich latach kluby zmieniał "rzutem na taśmę". Tak też miało być w ostatnich tygodniach. Niestety dla piłkarza, tym razem ta sztuka się nie udała i Grosicki znalazł się w złej dla siebie sytuacji.

Skrzydłowy reprezentacji Polski w ostatnim czasie systematycznie decyduje się na zmianę barw klubowych. W styczniu tego roku trafił do West Bromwich Albion, które awansowało do Premier League. Trener WBA, Slaven Bilić nie widział jednak miejsca w składzie dla Grosickiego, dlatego ten postanowił spróbować swoich sił w innym zespole. Beniaminek Premier League i Nottingham Forset doszły do porozumienia w ostatni dzień okienka transferowego.

Adwokat Lewandowskiego mówi o TAJEMNICZYM liście. Zabrał głos ws zatrzymania Kucharskiego

Marcin "Różal" Różalski: CHCIAŁBYM UMRZEĆ JAK WOJOWNIK [Koloseum]

Okazało się jednak, że dokumentacja dotarła za późno o 21 sekund i Polak nie mógł zostać zarejestrowany jako zawodnik Forest. Przepisy pod tym względem są nieubłagane, ale klub i piłkarz robili wszystko, aby transfer ostatecznie doszedł do skutku. We wtorek sprawa została przekazana do Komisji Arbitrażowej EFL, a ta miała już zadecydować.

Jerzy Brzęczek patrzył na to z PRZERAŻENIEM. Te obrazki mogą bardzo NIEPOKOIĆ [ZDJĘCIE]

Jak wynika z informacji podanych przez portal meczyki.pl, komisja zdecydowała, że transfer jest nieważny i Grosicki nie będzie mógł zagrać w Championship. To natomiast oznacza, że sytuacja Polaka jest bardzo zła, gdyż nie został zgłoszony do rozgrywek przez WBA. Bilić miał jednak zapewnić zawodnika, że w takim wypadku zostanie zgłoszony i będzie brany pod uwagę w kontekście gry. Czy tak się stanie, przekonamy się w najbliższych tygodniach.

Najnowsze