Gwiazda Premier League BRUTALNIE pobita. Napastnicy chcieli połamać mu nogi

2019-09-08 10:40 MSo
Riyad Mahrez i Danny Drinkwater
Autor: EastNews Riyad Mahrez i Danny Drinkwater

W wielu klubach reprezentacyjna przerwa to okazja dla wielu piłkarzy do naładowania baterii i zrelaksowania się przez kilka dni. Tego czasu nie będzie najlepiej wspominał piłkarz Burnley, Danny Drinkwater, który został dotkliwie pobity pod klubem. Napastnicy chcieli mu zrobić krzywdę.

Danny Drinkwater, trzykrotny reprezentant Anglii, korzystając z reprezentacyjnej przerwy wybrał się wieczorem do klubu. Jak informuje "The Sun", mężczyzna miał interesować się pewną kobietą, z którą planował wrócić do swojego domu. Ta wizja nie spodobała się kilku mężczyznom, którzy postanowili wybić mu pomysł z głowy.

Wybić całkiem dosłownie. Napastnicy skakali po Drinkwaterze, krzyczeli, by połamać mu nogi. Według świadków cytowanych przez tabloid, dookoła było mnóstwo krwi, ale pijany piłkarz i tak krzyczał do agresorów, że "wróci z tą kobietą do swojego domu".

Podobno kobieta, do której miał zalecać się Drinkwater była dziewczyną Kgosiego Ntlhego, który na codzień reprezentuje barwy Scunthorpe United. Policja twierdzi jednak, że ten nie jest zamieszany w sprawę. Incydent nie został nigdzie zgłoszony przez piłkarza wypożyczonego z Chelsea do Burnley.

Drinkwater to dwukrotny mistrz Anglii. Po trofeum sięgał w 2009 roku z Manchesterem United, a także w sezonie 2015/2016 z Leicester City. W 2017 roku za ponad 30 milionów euro wykupiła go londyńska Chelsea. W "The Blues" nie radził sobie zbyt dobrze i na ten rok został wypożyczony do Burnley.

Najnowsze