Kolega reprezentanta Polski DŹGNIĘTY NOŻEM podczas napadu! Został okradziony

2020-06-30 12:03 MSo
Andre Wisdom, Derby County
Autor: AP PHOTO Andre Wisdom, Derby County

Chwile grozy przeżył kolega reprezentanta Polski, Krystiana Bielika, Andre Wisdom. Zawodnik Derby County i były piłkarz Liverpoolu został dźgnięty nożem tuż po opuszczeniu własnego auta. 27-letni obrońca trafił do szpitala, ale jego życiu, na całe szczęście, nie zagraża niebezpieczeństwo.

W niedzielę mogło dojść do wielkiej tragedii. W wyniku ataku nożownika, ranny został piłkarz Derby County, Andre Wisdom. Zawodnik trafił do szpitala, ale jego życiu nie grozi niebezpieczeństwo. Jak informuje portal Metro.co.uk, atak nie był sprowokowany. Obrońca po opuszczeniu auta został dźgnięty, a następnie okradziony.

Bomba Forsella, snajper Zwoliński. Najważniejsze momenty 33. kolejki Ekstraklasy [WIDEO]

Super Sport 30 VI

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Klub potwierdził te doniesienia. Wisdom został przetransportowany do szpitala, a jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Jego siostra cytowana przez angielskie media potwierdziła lepsze wiadomości. - Jego stan jest stabilny - potwierdza cytowana przez brytyjskie "Metro". Sportowiec powoli dochodzi do siebie.

Były piłkarz Liverpoolu gra obecnie w Derby County obok legendy angielskiej piłki, Wayne'a Rooneya. Zawodnikiem klubu jest także reprezentant Polski, Krystian Bielik. Wisdom jest piłkarzem tego zespołu od sezonu 2017/2018. W tym sezonie zagrał dwadzieścia spotkań. Zdobył jedną bramkę i zanotował jedną asystę.

Alibec w świetnej formie, czy Legia wroci do tematu? Polski klub dawał duży bonus za bramki Rumuna!

Najnowsze