Enzo Fernandez

i

Autor: AP PHOTO/MANU FERNANDEZ Enzo Fernandez

potworna suma

Mistrz świata z Kataru zmieni klub za górę pieniędzy! Aż kręci się w głowie po zobaczeniu takiej sumy. Anglicy oszaleli

2023-01-02 21:16

Największe imprezy piłkarskie, takie jak chociażby mistrzostwa Europy czy świata są idealną okazją dla zawodników, aby pokazać się potencjalnym nowym pracodawcom i idealnym tego przykładem jest Enzo Fernandez. Mistrz świata z Kataru swoją postawą na boisku zwrócił się siebie uwagę największych klubów i wszystko wskazuje na to, że już niebawem dołączy do Chelsea. Kwota odstępnego wielu zwali z nóg.

Kiedy Argentyna zdobyła mistrzostwo świata w Katarze jasne stało się, że kilku reprezentantów "Albicelestes" może niebawem zmienić barwy klubowe. Jedną z największych gwiazd mundialu został 21-letni Enzo Fernandez, który rządził i dzielił w środku pola Argentyny, dzięki czemu przyciągnął uwagę największych klubów na świecie. Ten fakt chce wykorzystać jego obecny klub, portugalska Benfica, która chce wyciągnąć jak najwięcej pieniędzy za Argentyńczyka. I okazuje się, że Chelsea jest w stanie spełnić wymagania co do kwoty odstępnego. 

Enzo Fernandez blisko Chelsea! Angielski klub chce za niego zapłacić krocie, ta kwota zwala z nóg

Argentyńczyk dołączył do Benfiki zaledwie kilka miesięcy temu, w lipcu 2022 roku za kwotę 14 mln euro. Jego kontrakt obowiązuje zatem do końca czerwca 2027 roku. To nie jest przeszkodą dla Chelsea, która jest skłonna wyłożyć za pomocnika aż 120 mln euro, z czego 30 trafiłoby do River Plate, z którego niedawno Fernandez odszedł. Jak donosi Gaston Edul, dziennikarz "TyC Sports", kluby są już blisko ostatecznego porozumienia i piłkarza lada dzień może przeprowadzić się na Stamford Bridge.

Sonda
Czy Leo Messi to najlepszy piłkarz w historii?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze