Najgorętsza kibicka świata kocha NAGOŚĆ i seksowną bieliznę. Komu kibicuje piękność? [ZDJĘCIA]

2019-08-05 12:02 JWa
Luce Nicholson
Autor: Instagram / lucenicholson Luce Nicholson to wierna fanka Manchesteru United

Ulala! Takich kibiców chciałby mieć każdy klub na świecie. Poznajcie Lucy Nicholson - najgorętszą fankę piłkarską na świecie. Seksbomba uwielbia wyzywające stroje i nagość. Piękność emanuje seksapilem w mediach społecznościowych, czym wzbudza ogromne zainteresowanie innych futbolowych kibiców. Któremu wielkiemu klubowi kibicuje śliczna Lucy?

Lucy Nicholson cieszy się wielkim zainteresowaniem innych piłkarskich kibiców. Wszystko za sprawą odważnych zdjęć w koszulce... Manchesteru United. Piękna 23-latka jest wierną fanką "Czerwonych Diabłów" i często przywdziewa uniform właśnie ekipy z Old Trafford. Ze zdjęć wynika, że zazwyczaj na jej ciele znajduje się właśnie tylko i wyłącznie trykot! Śliczna Lucy nie ma bowiem kompleksów i uwielbia odważne ujęcia.

Lucy Nicholson aktywnie prowadzi swoje konta zarówno na Instagramie, jak i na Twitterze. Bez trudu na obu można odnaleźć śmiałe fotki w bieliźnie. Zdarza się także, że zapomina zupełnie o ubraniach!

Dumna kibicka United ma spore grono odbiorców. Na Instagramie jej zdjęcia docierają do niemal 200 tysięcy użytkowników! Przy większości z nich jest kilka lub kilkanaście tysięcy reakcji!

Wyświetl ten post na Instagramie.
Be fearless 🖤 Post udostępniony przez Lucy Nicholson 💋 (@lucenicholson)

Z kolei na Twitterze jej fotki pojawiają się tylko nieznacznie rzadziej. Nie przeszkodziło to Lucy Nicholson zebrać niemal 40 tysięcy obserwujących na tym portalu społecznościowym.

Wyświetl ten post na Instagramie.
😘 Post udostępniony przez Lucy Nicholson 💋 (@lucenicholson)