Alexandro Bernabei

i

Autor: @Graeme_McGarry / TWITTER Alexandro Bernabei

Świętował przed debiutem

Nie wszedł na boisko, ani do pubu. Piłkarz Celtiku zatrzymany za jazdę po alkoholu

2022-08-16 20:52

Argentyńczyk Alexandro Bernabei nie zdążył jeszcze zadebiutować w barwach Celtiku Glasgow a już narozrabiał i ma kłopoty z prawem. 21-letni piłkarz został zatrzymany za jazdę pod wpływem alkoholu.

Bernabei trafił do Celtiku w lipcu tego roku z argentyńskiego klubu Lanus za kwotę 4,35 mln euro. Na razie nie zdołał jeszcze przekonać do swoich umiejętności trenera Ange Postecoglu i wszystkie trzy mecze ligowe przesiedział na ławce. Po ostatnim z nich postanowił się trochę rozerwać i świętować zwycięstwo kolegów, który pokonali na wyjeździe Kilmarnock FC aż 5:1. Jak podają brytyjskie media, nie został jednak wpuszczony wraz ze swoim agentem przez ochronę do klubu nocnego. Co gorsza, wkrótce potem został poddany kontroli drogowej. Po badaniu alkomatem okazało się , że nowy nabytek „The Bhoys” jest pod wpływem alkoholu. Ostatecznie został zatrzymany i postawiono mu zarzuty za jazdę po wpływem alkoholu. Został jednak zwolniony z obowiązku stawiania się na rozprawie sądowe, niemniej mogą go spotkać inne przykre konsekwencje, również w klubie.

Piotr Świerczewski się nie patyczkuje, padły mocne słowa o Lechu i jego trenerze. Kiedy będzie kres cierpliwości? [ROZMOWA SE]

Niewykluczone, że z powodów całej draki przesunie się mocno w czasie debiut Argentyńczyka w barwach Celtiku w lidze. Tym bardziej, że jego koledzy spisują się bardzo dobrze i będzie mu trudno wskoczyć do składu. Po trzech kolejkach Celtic jest liderem tabeli z kompletem punktów. 

Napastnik Barcelony na sprzedaż. Klub ujawnił, ile chce za kolegę Lewandowskiego

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze