Ogromna tragedia w Anglii. Nie żyje młody, utalentowany piłkarz, zginął w wypadku

2022-01-24 13:46
Christian Rowe
Autor: Twitter / AiSCOUT Christian Rowe

Pod koniec minionego tygodnia doszło do niezwykle smutnej sytuacji. W wyniku wypadku samochodowego zginął zaledwie 19-letni piłkarz, Christian Rowe. Na co dzień występował on w jednej z niższych lig w Anglii, jednak całkiem niedawno utalentowany zawodnik przechodził testy w drużynie z Premier League.

Informacje o śmierci młodego zawodnika przekazała platforma AiSCOUT, która zajmuje się poszukiwaniem utalentowanych zawodników. – Jesteśmy bardzo zasmuceni, gdy dowiadujemy się o tragicznym odejściu Christiana Rowe’a w wieku 19 lat. Christian był wspaniałą osobą oraz utalentowanym i obiecującym piłkarzem, który niedawno przechodził testy w Burnley – napisano na oficjalnym profilu AiSCOUT na Twitterze. Wiadomo jedynie, że Rowe zginął w wypadku samochodowym, jednak nie podano na tę chwilę żadnych innych szczegółów.

Christian Eriksen lada moment pojawi się na boisku? Warunki umowy już uzgodnione

Tragiczny wypadek 19-letniego piłkarza

Na co dzień Christian Rowe występował w Slough Town, które występuje na szóstym poziomie rozgrywkowym w Anglii. O jego talencie miały świadczyć jednak wspomniane testy w Burnley. W rozmowie z BBC menedżer Slough Town pozytywnie wypowiedział się o młodym piłkarzu. – był bardzo dobrym, opanowanym graczem i jest to dla wszystkich niesamowita strata.

Gwiazdor futbolu oskarżony o gwałty wyszedł z więzienia. Pierwszy raz przyłapali go na zdjęciach

Do tragedii odniosło się także Burnley – Wszyscy w klubie są załamani i zdruzgotani. Przesyłamy kondolencje przyjaciołom i rodzinie Christiana w tym trudnym czasie – napisano w oświadczeniu klubu z Premier League.

Noworoczny quiz sportowy. Co zapamiętałeś z 2021 roku?

Pytanie 1 z 38
Sukcesów nie brakowało także u Roberta Lewandowskiego. Ile bramek strzelił w sezonie 2020/2021 w niemieckiej Bundeslidze, bijąc rekord Gerda Muellera?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze