Gwiazdor futbolu oskarżony o gwałty wyszedł z więzienia. Pierwszy raz przyłapali go na zdjęciach

2022-01-24 12:03
Benjamin Mendy
Autor: Instagram / Benjamin Mendy Benjamin Mendy

Benjamin Mendy wpadł kilka miesięcy temu w bardzo poważne kłopoty. Francuski piłkarz Manchesteru City był oskarżany o kolejne gwałty i trafił do aresztu, gdzie spędzał kolejne tygodnie. Dziennikarze przyłapali go pierwszy raz na wolności po wyjściu zza kratek. Jeden szczegół był kluczowy. Piłkarz cały czas jest na cenzurowanym.

Benjamin Mendy wpadł niedawno w ogromne tarapaty. Piłkarz jest oskarżany o potworne przestępstwa. Łącznie zarzucano mu aż siedem gwałtów - na policję w tej sprawie zgłaszały się kolejne kobiety. Sąd niespodziewanie zmienił także swoje podejście do wniosków o opuszczeniu aresztu przez Mendy’ego za kaucją. Po wielu tygodniach Francuz opuścił w końcu areszt i może spędzać czas na wolności. Spotkały go jednak poważne ograniczenia.

NIE PRZEGAP! Kolejny zwrot akcji! Szewczenko jednak nie będzie pracował w Polsce? Mamy komentarz z otoczenia gwiazdy [TYLKO U NAS]

Piłkarz oskarżony o gwałt przyłapany przez fotoreporterów

Z jakimi konsekwencjami musi mierzyć się Benjamin Mendy? Odebrano mu paszport, został nałożony na niego dozór elektroniczny oraz zakaz kontaktowania się z oskarżycielami czy świadkami w sprawie. Końcowa rozprawa zamiast w styczniu ma odbyć się dopiero w czerwcu 2022 roku.

Kim jest Benjamin Mendy?

Francuski obrońca dołączył do Manchesteru w 2017 roku za ok. 52 mln funtów i ma na koncie trzy tytuły mistrza Anglii. W sumie w barwach "The Citizens" rozegrał 75 meczów. W reprezentacji Francji zanotował 10 występów. Był w składzie kadry, która wywalczyła w 2018 roku mistrzostwo świata.

Który z zawodników jest starszy?

Pytanie 1 z 10
Kto jest starszy? Sławomir Szmal, czy Mariusz Pudzianowski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze