Piękna żona gwiazdy Arsenalu ZATRZYMANA! Oskarżyli ją o próbę przemytu broni na lotnisku

2020-05-23 17:54 MSo
Sead i Susubelle Kolasinac
Autor: Instagram / Susubelle Kolasinac Sead i Susubelle Kolasinac

Ostatnie miesiące w życiu Seada Kolasinaca były szalone. Bośniak stał się bohaterem mediów po tym, jak stanął w obronie Mesuta Oezila na ulicy, gdy został zaatakowany przez dwóch uzbrojonych motocyklistów w biały dzień. Od tego czasu jego ukochana martwi się o swoje zdrowie i życie. Susubelle Kolasinac próbowała przemycić na lotnisku paralizator, przez co została aresztowana.

Sead Kolasinac i Mesut Ozil zostali zaatakowani w biały dzień na ulicy w listopadzie zeszłego roku. Wówczas nagle doskoczyli do nich uzbrojeni motocykliści. Pierwszy z wymienionych piłkarzy Arsenalu bohatersko poradził sobie jednak z agresorem i zapewnił bezpieczeństwo także swoim współpasażerom.

Padł wyrok za napad na piłkarzy Arsenalu. Sędzia nie miał litości!

Teraz poważne kłopoty miała jego żona, Susubelle Kolasinac. 27-letnia ukochana Bośniaka została zatrzymana przez policję na lotnisku, gdy w jej bagażu odkryto paralizator. Służby graniczne zatrzymały ją na pewien czas. "Bella" tłumaczyła się, twierdząc, że narzędzie było jej potrzebne do samoobrony.

- To było nieporozumienie. Paralizator cały czas był zapakowany i nie miał żadnych baterii. Susubelle przedstawiła, że wysłała wiadomości e-mail do operatora lotu, by upewnić się, że ma prawo go importować do Wielkiej Brytanii - powiedział rzecznik prasowy.

Mistrz świata z Chelsea DRŻY przed koronawirusem. ODMÓWIŁ wzięcia udziału w treningu

Najnowsze