Cristiano Ronaldo

i

Autor: AP PHOTO Cristiano Ronaldo

To już koniec?

To już koniec Cristiano Ronaldo w Manchesterze United? Ma dostać niespodziewaną ofertę, może zostać w Anglii!

2022-11-16 15:32

Cristiano Ronaldo udzielił bardzo mocnego wywiadu, który zakończy najprawdopodobniej jego przygodę z Manchesterem United. Po tym, jak Portugalczyk stwierdził, że nie szanuje szkoleniowca klubu, stało się jasne, że nie będzie miał dużej przyszłości na Old Trafford. Mimo to gracz może pozostać w Premier League, gdyż ponoć dostał dość ciekawą ofertę od jednego z rywali klubu z Old Trafford.

Cristiano Ronaldo już niebawem zmieni barwy klubowe? Po wywiadzie Portugalczyka dla angielskich mediów jasnym się stało, że zawodnik nie ma przyszłości w drużynie z Old Trafford. Niespodziewanie jednak piłkarz może pozostać w Anglii, a to wszystko przez dość ciekawą propozycję, jaką miał otrzymać. Ten transfer byłby prawdziwym hitem Premier League.

Cristiano Ronaldo na wylocie z Manchesteru United. Może pozostać w Anglii? Zaskakująca propozycja

Mimo że Cristiano Ronaldo jest piłkarzem bardzo doświadczonym i rozstaje się z Manchesterem United w dość toksycznej atmosferze, to nadal może liczyć na wielkie zainteresowanie swoją osobą na rynku transferowym. Ostatnio mówiło się o tym, że właściciele Paris Saint Germain chcieliby go w swojej drużynie, aby stworzyć duet marzeń z Leo Messim. Nie jest to jednak jedyna, ciekawa propozycja. Swoją wolę względem transferu wyrażają także włodarze Newcastle United. "Sroki" mają zadziwiająco dobry sezon i włączyły się w grę o mistrzostwo Premier League, a mają także bardzo bogatych właścicieli, więc niewykluczone, że skuszą Portugalczyka bardzo atrakcyjnymi warunkami. Dużo mówi się także o potencjalnym powrocie piłkarza do ligi portugalskiej, do drużyny Sportingu CP, gdzie zaczynał swoją karierę.

Sonda
Czy Cristiano Ronaldo powinien zostać w Manchesterze United?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze