Cristiano Ronaldo

i

Autor: AP PHOTO Cristiano Ronaldo

Słabe zachowanie Ronaldo

Znana jest przyszłość Cristiano Ronaldo! Trener Manchesteru United postawił sprawę jasno

2022-10-22 15:32

Erik ten Hag został ogłoszony trenerem Manchesteru United po zakończeniu poprzedniego sezonu, wówczas drużyna z Old Trafford nie mogła zaliczyć dobrego występu w Premier League. Wszystko przez zajęcie 6-stego miejsca, które tylko dało kwalifikacje do rozgrywek Ligi Europy. W mediach mówiono o odejściu Cristiano Ronaldo, jednak ostatecznie został, ale nie występuje często w pierwszym składzie.

Manchester United od początku sezonu 2022/2023 zalicza bardzo dobre występy, które czasami są przeplatane porażkami, jak z Manchesterem City 6:3. Jednak obraz gry wygląda coraz lepiej, z czego na pewno może być zadowolony Erik ten Hag. Chociaż patrząc z perspektywy czasu nie jest to szczyt tak wielkiego klubu pod względem osiągnieć historycznych, jakim jest drużyna "Czerwonych Diabłów". Wydawało się, że powrót Cristiano Ronaldo na Old Trafford pomoże wrócić klubowi na szczyt, jednak w tegorocznych rozgrywkach widać, że przez charakter Portugalczyka, nie ma z nim łatwo w szatni holenderski trener.

Erik ten Hag stanowczo o przyszłości Ronaldo! Holenderski trener stawia sprawę jasno

W mediach cały czas rozmawiano na temat przyszłości Ronaldo w Manchesterze United, długo mówiło się o odejściu Portugalczyka z Old Trafford, jednak ostatecznie 37-latek pozostał na Old Trafford. Problemem jest brak formy legendarnego piłkarza, przez co często jest pomijany podczas wyboru składu przez ten Haga. W ostatnim meczu, w którym "Czerwone Diabły" pewnie zwyciężyły z Tottenhamem to właśnie Ronaldo znowu stał się tematem numer jeden, pomimo, że nie grał. Chodzi o jego zachowanie w trakcie spotkania, Portugalczyk opuścił ławkę rezerwowych przed końcowym gwizdkiem, później okazał się, że także stadion, nie ciesząc się z trzech punktów razem z kolegami z drużyny.

Erik ten Hag podjął decyzję, że podczas sobotniego spotkania z Chelsea, Ronaldo zostanie odsunięty od składu przez swoje zachowanie. Sam Portugalczyk wydał oświadczenie, w którym wytłumaczył, dlaczego się tak zachował. Na konferencji przedmeczowej trener Manchesteru United wypowiedział się na temat przyszłości 37-latka w drużynie. - To zawieszenie obejmuje tylko jeden mecz, a potem wracamy i kontynuujemy pracę. Jak powiedzieliśmy w oświadczeniu, Cristiano pozostaje ważną częścią składu i liczę na niego przez resztę sezonu. Chcemy spełnić nasze ambicje - przekazał Holender.

Zapytany o to, czy Ronaldo zostanie do końca sezonu i czy sam chciałby takiego przebiegu wydarzeń, jasno odpowiedział: - Jedno i drugie - stanowczo ten Hag.

Jan Tomaszewski OCENIA POWOŁANIA Michniewicza!
Najnowsze