Ralf Rangnick

i

Autor: East News Ralf Rangnick

Trener Cristiano Ronaldo znalazł sobie nowe zajęcie! Czekają go ciężkie chwile, mało kto by sobie z tym poradził

2022-04-29 15:21

Ralf Rangnick objął Manchester United tylko do końca sezonu. Od przyszłych rozgrywek już wiadomo, że "Czerwone Diabły" będą mieć nowego menadżera - Erika ten Haga. Niemiec niespodziewanie otrzymał propozycję przejęcia reprezentacji Austrii. Ponadto nie będzie to jedyne zajęcie byłego trenera RB Leipzig.

Ralf Rangnick został ogłoszony menadżerem Manchesteru United w grudniu 2021 roku, po tym jak klub postanowił pożegnać się z Ole Gunnarem Solskjaerem. Niemiec od początku przygody w Anglii wiedział, że jest tylko tymczasowym trenerem, a od następnego sezonu zastąpi go Erik ten Hag. Mimo to "Czerwone Diabły" chcą zatrzymać Rangnicka w celu obstawienia roli doradcy klubowego. Najwidoczniej nie będzie to przeszkadzało w byciu selekcjonerem reprezentacji Austrii. Z informacji, które podaje Florian Plettenberg ze "Sky Sports Deutschland", obie strony doszły do porozumienia. Kontrakt Niemca ma obowiązywać do 2024 roku.

Na konto Lewandowskiego popłyną ogromne pieniądze?! Złapaliśmy się za głowę po zobaczeniu, ile może mu zapłacić Barcelona

Austria po przegranym półfinale w barażach z Walią nie ogłosiła nowego trenera. Niemieckie media spekulowały, że miejsce Franco Foda zajmie Peter Stoeger, Andreas Herzog albo Joachim Loew. Niespodziewanie władze austriackiego związku piłki nożne postawiły na Rangnicka. Warto zaznaczyć, że Manchester United na ten moment nie zachwyca pod wodzą Niemca. "Czerwone Diabły" zajmują szóste miejsce i najprawdopodobniej nie wystąpią w przyszłej edycji Ligi Mistrzów.

Jan Tomaszewski przestrzega Lewandowskiego! Legendarny bramkarz się nie hamował, przypomniał gorzką chwilę

Jan Tomaszewski o transferze Lewandowskiego i reprezentacji
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze