Jan Tomaszewski przestrzega Lewandowskiego! Legendarny bramkarz się nie hamował, przypomniał gorzką chwilę

2022-04-29 14:56

Im bliżej do końca sezonu 2021/22 tym nasilają się informacje, według których Robert Lewandowski miałby odejść z Bayernu Monachium i zmienić barwy klubowe. Fani wielu zespołów już wyobrażają sobie chwilę, kiedy kapitan polskiej kadry dołączy właśnie do ich ulubionej drużyny, jednak Jan Tomaszewski postanowił dołożył łyżkę dziegciu do tej beczki miodu i przestrzegł Lewandowskiego przypominając gorzką chwilę.

Jan Tomaszewski wielokrotnie miał już okazję udowadniać, że patrzy na wiele wydarzeń z zupełnie innej perspektywy niż większość kibiców, dziennikarzy i ekspertów piłkarskich, co potwierdzał chociażby nastawieniem do byłego selekcjonera reprezentacji Polski, Paulo Sousy, na którym raz po raz nie zostawiał suchej nitki. Nie inaczej było tym razem, kiedy Jan Tomaszewski rozmawiał z "Super Expressem" m.in. o obecnej sytuacji Roberta Lewandowskiego. Kapitan polskiej kadry od pewnego czasu łączony jest z przenosinami do kolejnych drużyn i coraz głośniej mówi się o tym, że "Lewy" może odejść z Bayernu. Jan Tomaszewski postanowił jednak przestrzec polskiego napastnika.

Robert Lewandowski niezadowolony! Polak spotkał się z władzami Bayernu, może opuścić klub jeszcze tego lata

Jan Tomaszewski miał ważną wiadomość do Lewandowskiego. Przypomniał, co działo się z Messim

Kiedy Robert Lewandowski przenosił się z Borussii Dortmund do Bayernu Monachium latem 2014 roku, nie odczuł zbyt wielkiej różnicy, bowiem został w Bundeslidze. Ponadto, nie był wtedy jeszcze na poziomie, jaki reprezentuje dziś. Wielu kibiców z pewnością chętnie zobaczyłoby Roberta Lewandowskiego w barwach swojej ulubionej drużyny, jednak Jan Tomaszewski zdecydował się przypomnieć, że wcale to nie jest takie proste i przytoczył historię Leo Messiego.

Konoplanka nie mógł tego dłużej ukrywać! Tak potraktowali go w Cracovii, łzy same napływają do oczu po tych słowach

Sonda
Czy Robert Lewandowski powinien opuścić Bayern Monachium?

Tomaszewski przestrzega Roberta Lewandowskiego! Musiał to przypomnieć, chodzi o zachowanie wobec Messiego

Argentyńczyk po odejściu z Barcelony do PSG miał być jednym z najlepszych zawodników w lidze, a zamiast tego musiał słuchać gwizdów nawet na domowym obiekcie paryżan. - Żeby tylko z Lewandowskim nie było to, co się stało z Messim… Bo przypomnę tym, którzy nie śledzą tego, że na Messiego kibice PSG po prostu gwiżdżą! A co by nie mówić, to jest najlepszy piłkarz XXI wieku. Dla mnie lepszy od Ronaldo - wyznał legendarny bramkarz reprezentacji Polski w swojej rozmowie z "Super Expressem" wskazując, że po zmianie barwy, Robert Lewandowski również mógłby mieć problem z adaptacją do nowych warunków. Zobaczcie całą rozmowę z Janem Tomaszewskim w naszym materiale wideo poniżej!

Sensacyjne wieści w sprawie Artura Boruca! Legendarny bramkarz miał podjąć decyzję, wielu fanów będzie zawiedzionych

Jan Tomaszewski o transferze Lewandowskiego i reprezentacji
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze