Erling Haaland

i

Autor: NICK POTTS/PA VIA AP Erling Haaland

astronomiczne zarobki

Ujawnili, ile naprawdę Erling Haaland ma zarabiać w Manchesterze City! Góra pieniędzy, aż trudno sobie wyobrazić taką pensję

2022-10-06 22:16

Erling Haaland w ostatnim czasie jest na ustach kibiców, dziennikarzy i ekspertów piłkarskich niemalże na całym świecie i trudno się dziwić. Rosły Norweg dosłownie demoluje obrony kolejnych rywali i jak gdyby nigdy nic strzela kolejne bramki. W parze za jego umiejętnościami i wynikami idą oczywiście również zarobki, a te, jak się okazuje, mają być jeszcze większe, niż zakładano.

Wszystko wskazuje na to, że Erling Haaland był brakującym elementem w ekipie Pepa Guardioli. Norweg od początku sezonu 2022/23 dosłownie rozjeżdża kolejnych rywali, beztrosko pakując im po kilka bramek na mecz, przy okazji bijąc kolejne rekordy w angielskiej piłce, zdobywając w ośmiu pierwszych meczach aż trzy hat-tricki. Jeszcze przed rozpoczęciem nowej kampanii, kiedy Haaland przychodził na Etihad Stadium można było się spodziewać, że jego zarobki nie będą małe, ale najnowsze informacje rzucają całkowicie inne światło na tę kwestię. 

Góra pieniędzy dla Erlinga Haalanda! Ujawnili, ile Norweg faktycznie ma zarabiać na Etihad Stadium!

Do tej pory mówiło się, że Norweg ma inkasować 375 tysięcy funtów tygodniówki, czyli tyle samo, ile najlepiej zarabiający piłkarz "Obywateli" Kevin De Bruyne. Teraz jednak "Daily Mail" donosi, że to faktycznie są zarobki Haalanda, ale w podstawowej wersji. Umowa napastnika ma być bowiem naszpikowana przeróżnymi zapisami o premierach. Dzięki nim Erling Haaland może zarabiać nawet niecały milion funtów tygodniowo, a dokładnie 875 tysięcy. To prawie dwukrotnie więcej, niż w tydzień zarabia Cristiano Ronaldo w Manchesterze United. 

Sonda
Czy Erling Haaland jest obecnie najlepszym zawodnikiem na świecie?
PKO Ekstraklasa Raport odcinek 7
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze