W klubie Artura Boruca pracuje... pierwsza transseksualistka w Premier League! [ZDJĘCIA]

2016-01-05 14:52 Piotr Kupisz

Na Wyspach zrobiło się ostatnio głośno wokół drużyny AFC Bournemouth. Choć Artur Boruc obronił rzut karny w meczu z Leicester City, to wcale nie chodzi tutaj o polskiego bramkarza. W klubie pracuje... pierwsza transseksualistka w Premier League! Chodzi o fotoreporterkę Sophie Cook, która nie tak dawno miała na imię Steve.

Steve Cook od lat pracował dla AFC Bournemouth jako fotograf. Był panem domu z żoną i trójką dzieci. Teraz poddał się operacji zmiany płci i nazywa się Sophie! W rozmowie z brytyjskim "The Sun" transseksualistka przyznała, że dłużej już nie mogła siebie oszukiwać. Od najmłodszych lat czuła się dziewczyną i wreszcie jest szczęśliwa, że osiągnęła swój cel.

Zobacz: Święty Artur przechytrzył Lisy! Wielki Boruc obronił karnego w meczu z Leicester City [WIDEO]

Sophie, choć zadowolona ze swojej zmiany, była pełna obaw. Jak zareaguje drużyna? Co powie klub? Na jej szczęście, Artur Boruc i spółka zachowali się bardzo przyzwoicie. – Nie miałam pojęcia jak zareaguje drużyna, ale kiedy kapitan zaczął klaskać, a reszta chłopaków się dołączyła, to poczułam ulgę – wyjawiła Cook w rozmowie z brytyjskim tabloidem.

– Asystent trenera zwołał wszystkich i powiedział: "Pewnie zauważyliście już, że nasz fotograf klubowy trochę się zmienił w stosunku do poprzedniego sezonu. Stracił trochę na wadzę i ma teraz długie włosy. Miło mi przedstawić Sophie" - dodała odmieniona pracownica.

Sprawdź: Nastoletni Leroy Sane najdroższym Niemcem w historii? Manchester City oferuje fortunę!

Na koniec Sophie wyjawiła, że nie spodziewała się tak ciepłego przyjęcia, szczególnie ze strony fanów.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze