Wayne Rooney ma przechlapane! Żona wściekła się, gdy zobaczyła te ZDJĘCIA

2019-08-27 13:21 DaO
Wayne Rooney
Autor: Instagram/waynerooney Wayne Rooney z żoną

Amerykańska liga, MLS, od wielu lat przyciąga wiele gwiazd światowego formatu. Dzięki temu piłka nożna stała się bardziej popularna w Stanach Zjednoczonych. Skorzystał z tego również Wayne Rooney, który od 2018 roku występuje w D.C. United. Anglik jest rozpoznawalnym piłkarzem, co nie zawsze ma tylko pozytywne strony. Napastnik ostatnio zaszalał na imprezie z kolegami, przez co może mieć problemy w domu.

Rooney przez wiele lat był największą gwiazdą reprezentacji Anglii i Manchesteru United. Premier League zdecydował się opuścić latem 2018 roku i trafił do klubu z MLS. Choć wielu twierdzi, że wybrał się tam na sportową emeryturę, Anglik pokazuje że nadal ma to "coś". W 25. meczach zdobył 11 bramek, w tym kilka najwyższej urody.

Ostatni mecz z Philadelphią Union musiał obejrzeć z wysokości trybun. Wszystko ze względu na czerwoną kartkę, którą dostał w poprzedniej kolejce. Koledzy Rooneya nie poradzili sobie z rywalami i przegrali 1:3. Nie przeszkodziło to jednak w wypadzie na miasto. Jak informuje "The Sun", Anglik wraz z innymi piłkarzami D.C. United wybrał się zabawowy wieczór.

Nie szczędzili sobie alkoholu, a ponadto odwiedzili dwa nocne kluby. W tzw. "międzyczasie" Rooney zapoznał się z pewną 20-letnią brunetką, którą angielskie media opisują jako "czarującą". Według doniesień miał z nią spędzić niemal całą noc i dobrze bawił się w jej towarzystwie. Z tajemniczą kobietą pojechał nawet do hotelu, gdzie przyłapali ich paparazzi. Co działo się w obiekcie pozostaje tajemnicą, ale tak czy inaczej, Rooney może mieć poważne problemy w domu. Z jego zabawowej nocy na pewno nie będzie zadowolona żona, Coleen Rooney.

Najnowsze