Paul Pogba

i

Autor: East News Paul Pogba

Złodzieje włamali się do domu Paula Pogby, gdy jego dzieci były w sypialni. „Koszmar”

2022-03-17 14:15

We wtorek 15 marca piłkarze Manchestru United grali z Atletico Madryt rewanżowy mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów. Przegrali 0:1 i nie awansowali do ćwierćfinału. Pomocnik United Paul Pogba spędził na boisku niespełna pół godziny. Jak się potem okazało, w tym samym czasie włamywacze buszowali w jego domu, gdy przebywała tam jego rodzina!

Francuski piłkarz ujawnił, co się stało tego wieczora. Przerażające było zwłaszcza to, że w momencie, gdy złodzieje wchodzili do jego domu, dzieci gwiazdora spały w pokoju. Żona mistrza świata Maria Zulay Salaues w tym czasie oglądała mecz męża na stadionie. „Ostatniej nocy nasza rodzina przeżyła najgorszy koszmar, kiedy włamano się do naszego domu, podczas gdy nasze dzieci spały w swojej sypialni” – napisał Pogba na Twitterze, informując o przestępstwie. „Włamywacze byli w naszym domu niecałe pięć minut, ale w tym czasie zabrali nam coś cenniejszego niż wszystko, co mieliśmy w naszym domu – nasze poczucie bezpieczeństwa i ochrony” - kontynuował słynny piłkarz.

Krychowiak przerwał milczenie po odejściu z rosyjskiego klubu. Zdradził ważne szczegóły

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Rybusa i Szymańskiego! Dostało im się za grę dla Rosji | Futbologia

Pogba dodał: „Stało się to w ostatnich minutach wtorkowego meczu, bo wiedzieli, że nie będzie nas na miejscu. Moja żona i ja pognaliśmy do domu, nie wiedząc, czy nasze dzieci są bezpieczne i zdrowe. Dla ojca nie ma gorszego uczucia na tym świecie niż brak ochrony dla jego dzieci i mam szczerą nadzieję, że nikt nigdy nie będzie musiał czuć tego, co ja czułem zeszłej nocy” – przyznał francuski zawodnik, który zapowiedział, że chce dopaść złoczyńców.

Na jaw wyszło jakie wykształcenie ma Lukas Podolski! Nikt o tym nie wiedział, fani będą zadziwieni

W związku z tym chciałbym zaoferować nagrodę każdemu, kto ma wskazówkę, która może nam pomóc” – obwieścił Pogba.

Kolega Paula Pogby z drużyny Victor Lindelof znalazł się w styczniu br. w podobnej sytuacji. Również padł ofiarą „traumatycznego”, jak to określał, włamania do domu w czasie gdy występował w meczu ligowym. Do domu szwedzkiego obrońcy także dostali się złodzieje. W efekcie tego incydentu jego żona i dzieci musieli się zamknąć w bezpiecznym pomieszczeniu.

Sonda
Czy kary za dokonanie rozboju powinny być wyższe?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze