Żona Boruca na basenie z siostrami chwalą się SEKSOWNYMI ciałami. Co za nogi [ZDJĘCIE]

2019-08-22 15:13 FAN
Sara Boruc z siostrami
Autor: Instagram Sara Boruc z siostrami

Ukochana byłego bramkarza AFC Bournemouth pojechała z siostrami na urlop na Ibizę. Sara, Ines i Nadia byczą się na słonecznych basenach hiszpańskiej wyspy. Na najnowszej fotografii opublikowanej na Instagramie seksowne trio prezentuje niesamowite nogi! Ten widok zachwycił Internautów!

Sezon angielskiej Premier League powoli zaczyna się rozkręcać. Polski bramkarz AFC Bournemouth rozpoczął go na ławce, a jego żona zdecydowała wybrać się hiszpańską Ibizę. Na wyspę Sara Boruc-Mannei trafiła razem z dwiema siostrami, Ines i Nadią.

Siostry z krwi, bestie z wyboru - napisała Boruc-Mannei w opisie fotografii, na której cała trójka pręży niesamowite ciała, zachwycając nie tylko Internautów, ale również koleżanki. Dominika Grosicka skomentowała fotkę jednym słowem - najgorętsze! - Masakra - dodała zachwycona Paulina Piątek.

Sara Boruc-Mannei urodziła synka na początku maja. Po niecałych czterech miesiącach jej sylwetka z powrotem wygląda fenomenalnie. Żona byłego reprezentanta Polski jest w fenomenalnej formie. Noah przebywa na wyjeździe razem z mamą i ciociami, gdzie z pewnością na brak uwagi nie będzie mógł narzekać!

Najnowsze