Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/annalewandowska Anna Lewandowska

Codzienność trenerki

Anna Lewandowska w końcu się do tego przyznała. Nie ma dnia, aby z tego nie korzystała. Dzieje się to zwłaszcza o poranku

2023-09-13 8:07

Anna Lewandowska nie ma oporów, aby w mediach społecznościowych pokazywać swoje życie oraz dzielić się z fanami mnóstwem przemyśleń i prywatnych spraw. Dzięki jej wpisom dowiadujemy się o niej wiele nowych rzeczy. Tym razem żona kapitana reprezentacji Polski postanowiła zdradzić, bez czego nie wyobraża sobie dnia i nie pozostawiła wątpliwości, że nie zamierza z tego rezygnować.

Anna Lewandowska tylko w bardzo rzadkich przypadkach nie publikuje nowych treści w mediach społecznościowych. Taka sytuacja miała miejsce kilka tygodni temu, kiedy to trenerka fitness "zniknęła" z social mediów. Był to jednak wyjątek potwierdzający regułę. Lewandowska niemal codziennie publikuje nowe zdjęcia albo nagrania, które trafiają do milionów użytkowników na całym świecie. Tym razem zdecydowała się na osobiste wyznanie.

QUIZ. Czy naprawdę wiesz wszystko o rodzinie Lewandowskich? W tym quizie schody zaczynają się od 7 pytania!

Pytanie 1 z 10
Jak ma na imię mama Roberta Lewandowskiego?

Lewandowska o piciu kawy. Przyznała się do tego

Dotyczyło ono... picia kawy. Okazuje się, że żona napastnika FC Barcelona stara się zacząć od niej każdy dzień. - Dobra kawa potrafi uratować niejeden poranek - zaczęła wpis Lewandowska. - Szczerze mówiąc, to trudno mi wyobrazić sobie bez niej dzień - dodała oraz zauważyła, że kawa ma wiele właściwości odżywczych i niektóre z nich wymieniła.

Żona Krychowiaka nie miała oporów, aby to upublicznić. Aż serce nas zakłuło, gdy dowiedzieliśmy się o szczegółach. Cena tej torebki przyprawia o palpitacje

Nie omieszkała jednak ostrzec, że wszystko trzeba robić z umiarem. - Szacuje się, że przeciętny Polak spożywa 2-3 kg kawy rocznie. Oczywiście najlepiej pić kawę czarną lub z mlekiem roślinnym. I pamiętać o rozsądnych ilościach - dodała trenerka personalna, a do tego dołączyła zdjęcie w stroju treningowym i z filiżanką kawy właśnie. Można jedynie przypuszczać, że z tego napoju Lewandowska nie zamierza zrezygnować.

Marcin Najman ostro o polskiej reprezentacji.
Najnowsze