Leo Messi

i

Autor: AP PHOTO Leo Messi

Chcą mieć to na piśmie!

Barcelona już nawet nie hamuje się w sprawie Messiego. Postawili sprawę jasno, chcą mieć to na piśmie

2023-05-16 10:20

FC Barcelona nie przestaje walczyć o Messiego. Mimo że media mówią stanowczo o tym, że zawodnik PSG jest coraz bliżej wyjazdu do Arabii Saudyjskiej, to "Duma Katalonii" cały czas walczy o powrót swojej legendy i mieli zwrócić się do władz LaLiga ze specjalnym żądaniem w tej sprawie.

Leo Messi może przebierać w ofertach. Po tym, jak stało się jasne, że Argentyńczyk nie przedłuży umowy z Paris Saint-Germain, zawodnik zaczął dostawać lukratywne oferty z Arabii Saudyjskiej, ale także propozycję powrotu do "Dumy Katalonii". Jak na razie nie wiadomo jeszcze na co Messi się zdecyduje, ale Barcelona już teraz chce zabezpieczyć się na możliwość zakontraktowania swojej legendy. Jak donoszą media, władze klubów mistrzów Hiszpanii wystapiły do władz LaLiga ze specjalnym żądaniem w sprawie.

Messi jednak w Barcelonie? Klub chce się zabezpieczyć

Zdaniem mediów, Barcelona przedstawia już władzom LaLiga swój  plan cięć budżetowych, gdyż klub znajduje się obecnie w sytuacji, w której musi działać z zasadami finansowego fair-play. W zapisach ma się znajdować cały plan na zakontraktowanie Messiego a klub chce od przedstawicieli ligi hiszpańskiej gwarancji, że piłkarza uda się zakontraktować i dostanie on prawo występów w pierwszej drużynie. Barcelona w tym sezonie już brutalnie przekonała się o tym, że trzeba spełnić wszystkie formalności, gdyż przez pewien czas Gavi nie mógł być zarejestrowany przez nałożony limit płac.

Sonda
Czy chciałbyś zobaczyć duet Lewandowski - Messi w następnym sezonie?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze