Jules Kounde

i

Autor: AP

Zagra z Lewandowskim

Barcelona się nie zatrzymuje. Kolejny transfer za grube miliony!

2022-07-27 21:42

Kolejna gwiazda blisko Barcelony. O transferze reprezentanta Francji do „Blaugrany” głośno od kilku tygodni. Wygląda na to, że nastąpił właśnie kluczowy moment w negocjacjach i po pozyskaniu Raphinii i Roberta Lewandowskiego, Barcelona pozyskała kolejnego piłkarza.

Chodzi o obrońcę Julesa Kounde występującego do tej pory w hiszpańskiej Sevilli. Kilka dni temu kataloński dziennik „Sport” informował o tym, że Barcelona złożyła Sevilli ofertę opiewającą łącznie na ok. na 60 mln euro. Dzisiaj kolejne wiarygodne źródło poinformowało, że sprawa jest przesądzona, i Barcelona zawarła ustnie porozumienie z 23-letnim Kounde. - Po długo trwającej sadze i oczekiwaniu na podpisanie umowy z Sevillą obowiązuje już umowa ustna. Kounde uzgodnił w miniony weekend warunki indywidualnego kontraktu z Barceloną - napisał na Twitterze włoski dziennikarz Fabrizio Romano. Zdaniem dziennikarza, podobnie jak w przypadku transferu Lewandowskiego, kluczowym czynnikiem był trener Barcy Xavi, który miał przekonać Kounde do Barcelony. Olbrzymie zainteresowanie środkowym obrońcą wykazywała Chelsea, ale wszystko wskazuje na to, że Barcelona wygrała z nią wyścig o 11-krotnego reprezentanta Francji.

Piłkarz Pogoni Szczecin jasno o graniu co trzy dni. Dante Stipica nie owijał w bawełnę, takie podejście trzeba szanować [ROZMOWA SE]

Kounde zadebiutował w kadrze prowadzonej przez Didiera Deschampsa w czerwcu ubiegłego roku i praktycznie od razu stał się etatowym środkowym obrońcą. Swoją karierę zaczynał w Girondins Bordeaux, a do Sevilli trafił trzy lata temu za 25 mln euro.

Trener Pogoni Szczecin nie chce przekładania meczów. Co chce przez to osiągnąć? Podał powody [ROZMOWA SE]

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze