Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

realnie wycenili Polaka

Bayern może tylko pluć sobie w brodę po wycieku tych informacji o Lewandowskim! Barcelona zrobiła interes życia, takie są fakty

2023-03-09 12:30

Kiedy Robert Lewandowski przechodził z Bayernu Monachium do Barcelony, wielu fanów uważało, że sprzedaż Polaka przez niemiecki klub to dobry ruch, przede wszystkim ze względu na wiek Lewego. Okazuje się jednak, że "Bawarczycy" nie zrobili interesu życia przy transferze Roberta Lewandowskiego, w przeciwieństwie do Barcelony. Specjaliści przyjrzeli się wartości Polaka i stwierdzili, że kosztuje on o wiele więcej, niż można zakładać.

Pomimo tego, że sytuacja finansowa w Barcelonie jest daleka od wymarzonej i władze ekipy z Camp Nou zastanawiają się nad sprzedażą swoich największych gwiazd, Robert Lewandowski może pochwalić się w Katalonii statusem nietykalnego. Pozycja kapitana reprezentacji Polski z pewnością jeszcze bardziej się poprawiła, kiedy światło dzienne ujrzały ustalenia portalu "caknowledge.com" w sprawie realnej wartości Roberta Lewandowskiego. Okazuje się bowiem, że ma ona wynosić aż 90 mln dolarów, pomimo 34 lat na karku "Lewego".

Po pojawieniu się tych informacji o Robercie Lewandowskim, Bayern może tylko rozkładać ręce. Sprzedali go za tanio

To jednak nie koniec sensacyjnych informacji w sprawie polskiego napastnika. Specjaliści zajmujący się ustalaniem realnej wartości zawodników są bowiem przekonani, że ta Lewandowskiego wzrosła od momentu, kiedy zamienił on Bayern na Barcelonę i w chwili, kiedy przechodził on na Camp Nou, mógł kosztować nawet ok. 80 mln euro. Ekipa z Monachium sprzedała swojego napastnika za prawie połowę mniej. 

Bayern może tylko pluć sobie w brodę po wycieku tych informacji o Lewandowskim! Barcelona zrobiła interes życia, takie są fakty

Portal "Transfermarkt.de" wycenia Lewandowskiego na "zaledwie" 45 mln euro i kwota ta była identyczna przed rokiem, kiedy Barcelona kupowała kapitana reprezentacji Polski. Za tyle też Bayern był skłonny sprzedać piłkarza. Najnowsze informacje o tym, ile realnie warty jest obecnie Robert Lewandowski z pewnością ucieszą bardziej klub z Barcelony, niż z Monachium.

Zobaczcie, jak Robert Lewandowski mieszka w Barcelonie, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Czy Robert Lewandowski zostanie królem strzelców La Liga w sezonie 2022/23?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze