Cezary Kucharski, Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfra Sport

Mocno!

Cezary Kucharski uderza w Roberta Lewandowskiego. Krótko o jego "nieodpowiedzialnym zachowaniu". Co miał na myśli?

2023-01-27 14:09

Robert Lewandowski był jednym z liderów zespołu na mistrzostwach świata w Katarze. W czwartkowy wieczór pojawiły się zaskakujące wieści. Według portalu "Sportowe Fakty" Lewandowski miał nie pojawić się na jednym treningu przed meczem z Francją, protestując przeciwko metodom treningowym. Cezary Kucharski postanowił to skomentować w kilku słowach.

Cezary Kucharski to były menedżer Roberta Lewandowskiego. Po latach owocnej współpracy duet przestał razem działać i... zaczęły się problemy. Kucharski i Lewandowski toczą pozaboiskowe batalie, które dotyczą ich przeszłości. W czwartkowy wieczór kolejny raz pojawiły się zaskakujące informacje dotyczące Lewandowskiego.

Okrutny komentarz pod adresem Jerzego Brzęczka. Były piłkarz wysyła go do psychologa, Wichniarek nie miał litości

Lewandowski zbojkotował trening Michniewicza na mundialu?!

Robert Lewandowski, według informacji portalu SportoweFakty.wp.pl, miał nie pojawić się na jednym z treningów przed meczem z Francją. Miał być to protest przeciwko temu, jakie plany przygotowywano na konkretne jednostki.

Tę informację dość szybko zdecydował się skomentować jego były menedżer, który nie omieszkał wbić szpilki byłemu podopiecznemu.

- Ludzie mogą być rzeczywiście w szoku, że kapitan ich reprezentacji tak nieodpowiedzialnie się zachował, ale ja nie jestem w szoku. Powiedziałbym nawet, że to norma - napisał na Twitterze Cezary Kucharski.

Cristiano Ronaldo zrównany z ziemią. Obok tego ciężko przejść obojętnie, bolesny upadek

Co oznacza gest Lewandowskiego?
Najnowsze