Gareth Bale, Karim Benzema

Autor: Eastnews

Espanyol - Real Madryt NA ŻYWO! La Liga TV, ONLINE i STREAM ZA DARMO

2015-09-12 18:27

Espanyol Barcelona - Real Madryt NA ŻYWO! Gdzie transmisja TV i ONLINE z La Liga? STREAM ZA DARMO z La Liga! Liga hiszpańska wraca na boiska po przerwie na spotkania reprezentacyjne. W sobotę na murawę wyjdą między innymi gracze Realu Madryt, którzy w Barcelonie spróbują zdobyć trzy punkty na boisku Espanyolu. Jak poradzą sobie podopieczni Rafaela Beniteza po przerwie na mecze reprezentacyjne? Gdzie transmisja TV z meczu La Liga?

Espanyol Barcelona - Real Madryt NA ŻYWO. Transmisja TV z meczu La Liga. Gracze Realu Madryt na początku sezonu nie zachwycili. W pierwszej kolejce bezbramkowo zremisowali ze Sportingiem Gijon i wydawało się, że wpadli w potężny kryzys. Nieskutecznością pod bramką rywala wykazywali się już bowiem w okresie sparingowym. Wszystko zmieniła druga kolejka, gdzie zawodnicy z Madrytu wręcz rozbili Betis Sevilla 5:0. Cudownymi trafieniami popisali się tam Gareth Bale i James Rodriguez.

David de Gea podpisał nowy kontrakt i wróci do bramki Manchesteru United?

Tego drugiego w sobotę nie zobaczymy. Pauzować ma do początku października. Chwilę oddechu dostanie też ponoć Toni Kroos. W środku pola szansę otrzymają natomiast dotychczasowi rezerwowi: Casemiro i Isco. Pierwszy zagra obok Luki Modricia, drugi prawdopodobnie na skrzydle, gdzie uzupełni ofensywne trio: Cristiano Ronaldo, Karim Benzema, Gareth Bale.

Zwłaszcza ten pierwszy ma powody do niezadowolenia. W nowym sezonie Portugalczyk... nie strzelił jeszcze gola. W jego przypadku, patrząc po wcześniejszych średnich, to wynik wręcz dramatyczny. Nic dziwnego więc, że na Półwyspie Iberyjskim trwa już debata, czy CR7 przypadkiem nie ma problemów z Rafaelem Benitezem. O jego chłodnych stosunkach z nowym szkoleniowcem "Królewskich" wspominano przecież właściwie przez całe lato.

Espanyol Barcelona - Real Madryt LIVE. Darmowy STREAM w Internecie

Mecz Espanyol Barcelona - Real Madryt rozpocznie się w sobotę o 16:00. Transmisję z wydarzenia przeprowadzi stacja Eleven. Ta wciąż nie znajduje się w ofercie największych sieci i jedyny sposób, by legalnie oglądać spotkanie La Liga, to darmowy STREAM w Internecie na stronie elevensports.pl.