Robert Lewandowski

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

LaLiga

Barcelona zmiażdżyła rywala! 7:0 i zupełna dominacja! Bramka Roberta Lewandowskiego!

2024-08-31 19:03

Barcelona nie miała litości dla Realu Valladolid w rozgrywkach LaLigi! Drużyna "Dumy Katalonii" totalnie zdominowała swoich rywali i wygrała 7:0! Jedną z bramek zdobył Robert Lewandowski. Prawdziwym bohaterem okazał się jednak Raphinha, który zdobył hattricka.

FC Barcelona - Real Valladolid 7:0

bramki: Raphinha 21', 64', 72', Lewandowski 24', Kounde 45+2', Olmo 83', Ferran Torres 85'

kartki: Sanchez, Perez

FC Barcelona: ter Stegen, Kounde, Cubarsi (Dominguez 62'), Martinez, Balde, Olmo (Torre 84'), Casado (Garcia 61'), Pedri (Lopez 62'), Yamal, Lewandowski (Ferran Torres 73'), Raphinha

Real Valladolid: Hein, Rosa, Comert, Sanchez, Perez (Ozkacar 88'), Moro (Meseguer Cavas 88'), Perez, Jurić, Sanchez (Martin 62'), Marcos Andre (Latasa 56'), Amallah (Chuki 56')

Na żywo

FC Barcelona - Real Valladolid

KONIEC MECZU! BARCELONA WYGRYWA 7:0!

90+1'

Sędzia doliczył 2. minuty do podstawowego czasu gry!

85'

CO TUTAJ SIĘ DZIEJE! BARCELONA NIE ZWALNIA. FERRAN TORRES I JUŻ 7:0!

83'

ALEŻ BARCELONA DZISIAJ GRA! TO JUŻ SZÓSTA BRAMKA! ŚWIETNĄ SYTUACJĘ WYKORZYSTAŁ OLMO!

80'

Moro szuka uderzenia, ale wysoko nad bramką!

76'

Barcelona miała okazję z rożnego, jednak Heim łapie piłkę!

74'

Kike Perez ukarany żółtą kartką!

73'

ALEŻ MECZ RAPHINHI! BRAZYLIJCZYK OTRZYMUJE PODANIE OD YAMALA I JE WYKORZYSTUJE. MAMY HATTRICKA!

71'

Martinez przerywa akcję Realu Valladolid. Rożny nie przynosi jednak bramki.

68'

Dośrodkowanie Martina w pole karne, ale zgarnia Ter Stegen.

64'

GOOOLLL!!!! ZNOWU BARCELONA I ZNOWU RAPHINHA! CO ZA MECZ BRAZYLIJCZYKA! TO JEGO DRUGA BRAMKA! WYKOŃCZYŁ ŚWIETNĄ AKCJĘ!

62'

Zmiany w Barcelonie. Schodzi Casado, który zostanie zmieniony przez Fermina Lopeza. Grę zakończy także Cubarsi, którego zmieni Sergi Dominguez.

60'

Kolejna przerwa w rozgrywce na schłodzenie się i napoje

57'

LEWANDOWSKI! ALE TO BYŁA SYTUACJA! POLAK W DOSKONAŁEJ SYTUACJI DO GOLA, JEDNAKŻE TYLKO PRAWY SŁUPEK! TO MOGŁA BYĆ KOLEJNA BRAMKA POLAKA!

55'

To była dobra sytuacja Barcelony! Sprytny i szybki strzał Yamala wyłapany przez Heina! To mogło zagrozić!

54'

Yamal szukał sytuacji na wolnym polu, jednak piłka wybita. Kolejny rożny

53'

Barcelona miała rzut rożny, który jednak nie został zmieniony na bramkę.

51'

Od bramki Valladolid po tym nieudanym wolnym.

51'

Yamal szukał dryblingu, ale faulowany. Będzie wolny dla Barcelony.

49'

Kounde szuka dośrodkowania, ale jest odbierane przez obrońcę Valladolid.

46'

Zaczynamy drugą połowę!

Koniec pierwszej połowy! Wracamy za kwadrans!

45+2'

GOOOOOOOOOLLLL!!!! ZNOWU BARCELONA! KOLEJNY RZUT ROŻNY DAŁ WYKOŃCZENIE AKCJI, A AUTOREM BRAMKI JULES KOUNDE!

45+2'

Dośrodkowanie z rożnego, ale piłka przechwycona przez jednego z obrońców

45+1'

To była dobra próba Lewandowskiego z rzutu wolnego! Mur jednak wybija i jest rożny.

45+1'

Sędzia doliczył 4. minuty!

45'

Sanchez z żółtą kartką!

42'

Olmo bardzo dobrze strzela, uderza precyzyjnie, jednakże słupek!

38'

Kolejna dobra akcja Yamala, jednak zawodnik Barcelony zatrzymywany!

37'

Moro na spalonym!

36'

Dobra centra Kounde! Barcelona gra świetnie!

35'

Świetny rajd Yamala! Pomocnik Barcelony jednak zatrzymany!

31'

Krótka przerwa. Jest po prostu za gorąco, więc arbiter zarządził przerwę na schłodzenie

26'

Kike Perez szuka strzału, ale bardzo niecelnie. Uderzenie obok prawego słupka.

24'

GOOOLLL!!! PO RAZ KOLEJNY! TYM RAZEM TRAFIA ROBERT LEWANDOWSKI! POLAK UMIEŚCIŁ PIŁKĘ W SIATCE PO ŚWIETNYM STRZALE. TO JUŻ CZWARTA BRAMKA W ROZGRYWKACH POLAKA!

23'

Soalony! Yamal szukał akcji, ale sędzia widzi nieprawidłowe zagranie!

20'

GOOOLLL!! BARCELONA PROWADZI!!! AUTOREM BRAMKI RAPHINHA! WYKORZYSTAŁ ŚWIETNE PODANIE CUBARSIEGO!

19'

Piłkarze Valladolid szukali ofensywnej akcji, ale sędzia gwiżdże spalonego!

17'

Rożny nie daje nic Barcelonie. Nadal remis

17'

Lewandowski strela główką i był w dobrej sytuacji! Jeden z obrońców rywali dobrze jednak obronił i mamy rożny!

14'

Bramkarz Valladolid, Karl Hein, kontuzjowany! Potrzeba pomocy medyków!

14'

LEWANDOWSKI! Polak strzela między zawodnikami, w środek bramki, ale bramkarz Valladolid broni bardzo pewnie!

12'

Próbował Lamine Yamal, jednak próba piłkarza Barcelony zażegnana przez obronę!

10'

GOOOLL!! A Jednak nie! Dani Olmo strzelił do bramki, ale sędzia odgwizduje spalonego! Było blisko!

7'

Moro szukał doąśrodkowania, ale ter Stegen radzi sobie z piłką!

5'

CO TU SIĘ STAŁO! LEWANDOWSKI ODDAWAŁ STRZAŁ, KTÓRY BYŁ NIECELNY! DOBIJAŁ OLMO, ALE TYLKO SŁUPEK!