Gerard Pique zgolił brodę

i

Autor: AP/ Instagram 3gerardpique Gerard Pique zgolił brodę

Gerard Pique zdecydował się na RADYKALNĄ zmianę w wyglądzie! Ciężko uwierzyć, że to naprawdę on [ZDJĘCIE]

2021-07-14 11:25

Świat piłki nożnej widział już wielu zawodników, którzy lubią eksperymentować ze swoim wyglądem oraz tych, którzy nie zmieniają niczego przez lata. Gerard Pique zalicza się do drugiej grupy, jednak obrońca FC Barcelony tym razem zszokował swoich fanów i zdecydował się na radykalną zmianę w wyglądzie. Po zdjęciu, które opublikował ciężko uwierzyć, że to naprawdę on. Jeden, mogłoby się wydawać mały szczegół sprawił, że Garard Pique zupełnie nie przypomina samego siebie.

Wielu zawodowych piłkarzy doskonale wie, jak ważnym elementem w budowaniu własnej marki jest wygląd. Największe gwiazdy futbolu niejednokrotnie postanowiły zmienić więc swoją fryzurę, czy garderobę, zwracając tym samym uwagę wielu fanów. Nie zawsze wychodziło to jednak piłkarzom na dobre, o czym niedawno przekonał się Cristiano Ronaldo. Świat piłki nożnej zna jednak wielu zawodników, którzy niechętnie eksperymentują ze swoim wyglądem i od lat wyglądają tak samo. Jednym z nich jest Gerard Pique, który od lat nie zmienił niemalże niczego w tym, jak wygląda. Dzięki temu zabiegowi, fani gwiazdora FC Barcelony mogli przeżyć prawdziwy szok, gdy Hiszpan opublikował na Instagramie zdjęcie po radykalnej przemianie. Wystarczyło kilka ruchów ręką, aby Gerard Pique przestał przypominać samego siebie, a patrząc na jego ostatnie zdjęcie ciężko uwierzyć, że to naprawdę on. Zobaczcie jak wygląda teraz gwiazdor FC Barcelony na zdjęciu poniżej! 

Gdy Lewandowski szalał na wodnym potworze, dostał pilną wiadomość od córki. Reakcja Lewandowskiej rozkłada na łopatki

Tomaszewski OSTRO o burdach na Wembley: To TERRORYŚCI I BANDYCI!

Gerard Pique zgolił brodę 

Gerard Pigue nie zalicza się do piłkarzy, którzy często zmieniają swój wygląd. Świat futbolu widział już różowe włosy Neymara, czy niebieską fryzurę Kyliana Mbappe. jednak obrońca FC Barcelony przez wiele lat pozostawał tym samym Gerardem Pique. Teraz, w wieku 34. lat były defensor reprezentacji Hiszpanii postanowił zaskoczyć swoim fachów i pozbyć się jednego ze swoich znaków rozpoznawczych, czyli brody. Trzeba przyznać, że Gerard Pique bez niej wygląda zupełnie inaczej i część fanów może mieć problemy z rozpoznaniem go na ulicach Katalonii. Sam piłkarz skomentował swoje nowe zdjęcie na Instagramie krótkim komentarzem "Younger", co oznacza po prostu młodszy i nie sposób się z tym nie zgodzić. Pique bez brody wygląda zdecydowanie młodziej. 

Ogromna afera w Realu Madryt. Prezydent klubu obrażał swoich zawodników

Sonda
Czy Pep Guardiola powinien wrócić do FC Barcelona?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze