FIFA 23: Tak wygląda Lewandowski w grze FIFA 23

i

Autor: AP PHOTO FIFA 23: Tak wygląda Lewandowski w grze FIFA 23

Mocne słowa!

Gwiazdor Bayernu wskazał swojego faworyta do Złotej Piłki. Nie jest to Lewandowski! Ma innego faworyta

2022-10-05 13:48

Rozdanie nagrody Złotej Piłki od kilku lat wzbudza wielką ciekawość wśród polskich kibiców, którzy czekają niecierpliwie na to, żeby Robert Lewandowski odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza świata. Okazuje się jednak, że wiele osób nie widzi nagrody w rękach Polaka. W tym gronie jest jeden z gwiazdorów Bayernu Monachium, który wskazał innego faworyta.

W gronie faworytów do zwycięstwa w plebiscycie Złotej Piłki od lat pozostaje Robert Lewandowski, jednak mimo wszystko, jak na razie, nie został uznany przez kapitułę France Football jako najlepszy piłkarz świata. Mimo że Polak potrafi pokazywać wielką klasę w barwach Barcelony, to nie każdy widzi go w gronie faworytów do zwycięstwa. Zdaniem jednego z gwiazdorów Bayernu Monachium, to nie Polak zasłużył na nagrodę. Jego słowa nie pozostawiają wątpliwości.

Lewandowski nie jest faworytem do zwycięstwa w Złotej Piłce? Gwiazdor Bayernu ma swojego faworyta

Jak powiedział Sadio Mane, jego bezwzględnym faworytem do zdobycia nagrody dla najlepszego piłkarza globu nie jest reprezentant Polski, a Francuz i gwiazdor Realu Madryt, Karim Benzema. Senegalczyk nie może powstrzymać swojego zachwytu nad grą gwiazdora "Królewskich" i jego zdaniem, zasłużył na nagrodę bardziej nawet niż on sam, mimo że udało mu się w tym sezonie wygrać Puchar Narodów Afryki z reprezentacją narodową oraz dojść do finału piłkarskiej Ligi Mistrzów, grając jeszcze w barwach Liverpoolu.

- Szczerze to Karim zasługuje na nagrodę w tym roku. Miał wspaniały, naprawdę wspaniały sezon z Realem Madryt. Wygrał Ligę Mistrzów. Myślę, że to będzie łatwa decyzja i cieszę się jego szczęściem (...) Wiem, że wygrałem Puchar Narodów Afryki, to była ulga dla mnie i dla całego kraju. Jestem naprawdę szczęśliwy, że wygrałem swój pierwszy PNA, ale myślę, że to Karim zasłużył na nagrodę i szczerze w to wierzę - mówi Sadio Mane.

Sonda
Czy FC Barcelona z Lewandowskim wygra Ligę Mistrzów 2022/23?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze