Hazard w FC Barcelona! Dwóch piłkarzy wygrało ponad 2 miliony złotych

2019-08-27 15:41 MD
Arturo Vidal, FC Barcelona
Autor: East News Arturo Vidal

Nie samym futbolem żyje piłkarz. Doskonale pokazali to dwaj zawodnicy Barcelony, Gerard Pique i Arturo Vidal. Wzięli oni udział w festiwalu pokerowym EPT i zaprezentowali się z doskonałej strony. Defensor zakończył rozgrywki na 2. miejscu, natomiast pomocnik okazał się niewiele słabszy i zajął 5. pozycję. Obu bohaterom historii przyniosło to także profity finansowe.

Gra hazardowa okazała się łaskawa dla Hiszpana i Chilijczyka, którzy zgarnęli ze stołu łącznie ponad 500 tysięcy euro, a więc więcej niż 2 miliony złotych. 353 tysiące euro wpłynęło na konto Pique, natomiast Vidal zainkasował przychód w wysokości 134 tysięcy euro. Gracze "Dumy Katalonii" zostawili w pokonanym polu kilku uznanych zawodników w świecie gier karcianych.

Blaugrana rozpoczęła sezon 2019/2020 La Liga w przeciętny sposób. Ostatnio pokonała co prawa 5:2 Real Betis, a jedną z bramkę strzelił wspomniany Vidal, ale tydzień wcześniej przegrała 0:1 z Athletikiem Bilbao. W sobotę Katalończycy zmierzą się na wyjeździe z beniaminkiem najwyższej klasy rozgrywkowej w Hiszpanii, Osasuną Pampeluna.

Najnowsze