Lionel Messi

i

Autor: Cyfrasport Lionel Messi

Kolejne informacje w sprawie Messiego! Padają zarzuty, wszystko jak na tacy

2021-08-10 11:35

Leo Messi pożegnał się z FC Barcelona i oczekuje na transfer do Paris Saint-Germain - nie mają wątpliwości światowe media. W ostatnim czasie wokół całej transkacji narosło jednak mnóstwo kontrowersji. Teraz głos w sprawie postanowił zabrać nawet... brat emira Kataru! Padły zarzuty o nieprawdziwych informacjach, zostały wyłożone także kolejne doniesienia.

Pożegnanie Leo Messiego z FC Barcelona należy do tego z kategorii bardzo niespodziewanych. Argentyńczyk jeszcze na początku sierpnia myślał, że nic nie stanie na przeszkodzie w tym, żeby podpisał kontrakt z ekipą z Camp Nou. Życie napisało jednak dużo bardziej brutalny scenariusz. Z powodu problemów finansowych, Blaugrana nie była w stanie zarejestrować umowy zawodnika i okazało się, że sześciokrotny zdobywca Złotej Piłki musi zmienić barwy klubowe.

Zobacz też: Józef Wojciechowski będzie miał dziecko z prawie 50 lat młodszą kobietą! Znamy płeć

Zdecydowanym faworytem do pozyskania Messiego stało się Paris Saint-Germain. Francuzi od samego początku byli gotowi zaoferować zawodnikowi bajeczny kontrakt na poziomie 35-40 milionów euro rocznych zarobków. Sprawa zaczęła się jednak nieco przeciągać w czasie. Czy to oznacza, że pojawiły się jakieś komplikacje? Zdecydowanie nie. Tak przynajmniej twierdzi Khalifa Bin Hamad Al Thani, brat emira Kataru, a wicemistrzowie Francji zasilani są właśnie katarskim kapitałem.

Wysoko postawiony mężczyzna zarzucił nieprawdę doniesieniom mówiącym o tym, jakoby Leo Messi negocjował z innymi klubami. Zapewnił także, że przybycie kapitalnego gracza do Paryża zaplanowane jest na najbliższe 72 godziny. Już wkrótce będziemy mogli zatem mówić w pełni o epokowej zmianie w piłce nożnej, której bohaterem będzie Argentyńczyk ubierający inny trykot niż ten FC Barcelona.

Ruszyli! 78 Tour de Pologne. Największy w Polsce wyścig kolarski zaczął się w tym roku na Placu Zamkowym w Lublinie.
Najnowsze