Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO/JOAN MONFORT Robert Lewandowski

Wszystko wyszło na jaw

Na jaw wyciekła tajna rozmowa o Lewandowskim. Trener Barcelony miał tylko jedno pytanie, Hiszpanie ujawniają

2023-03-02 11:23

Robert Lewandowski nie zaliczył udanego epizodu w UEFA Europa League i znalazł się pod ostrzałem krytyki hiszpańskich mediów, które teraz wyjawiły tajną rozmowę w jego sprawie. Okazuje się, że w związku z udziałem Polaka w rozgrywkach Europa League trener Barcelony, Xavi, miał bardzo mocny dylemat, z którym podzielił się ze swoim starym znajomym z reprezentacji Hiszpanii. Tajna rozmowa na temat kapitana "Biało-Czerwonych" wyszła na jaw.

Robert Lewandowski ma za sobą nieudaną przygodę w rozgrywkach Europa League. Mimo bramki Polaka w dwumeczu z Manchesterem United, to ostatecznie "Czerwone Diabły" okazały się lepsze od "Dumy Katalonii" i wyeliminowały ją z rozgrywek europejskich pucharów. Hiszpańskie media ujawniły teraz treść ciekawej rozmowy, która odbyła się między trenerem Blaugrany, Xavim, a jego byłym kolegą z reprezentacji narodowej, Pepe Reiną, a której tematem była własnie postawa napastnika "Biało-Czerwonych". 

Na jaw wyciekła tajna rozmowa na temat Roberta Lewandowskiego. Xavi miał poteżną wątpliwość

Okazuje się, że Xavi tuż przed meczami z Manchesterem United  miał odbyć rozmowę ze swoim byłym kolegą z reprezentacji narodowej, Pepe Reiną. Szkoleniowiec Barcelony miał mieć poważną wątpliwość względem Lewandowskiego, a mianowicie aspektu motywacji Polaka przed meczem z "Czerwonymi Diabłami". Przebieg rozmowy ujawniła hiszpańska dziennikarka Joan Fontes, która zamieszkuje stolicę Katalonii i jest związana tematyką swojej pracy z klubem z Camp Nou.

- Jak mogę zmotywować Lewandowskiego do zdobycia tego tytułu? - miał pytać Reinę Xavi.

Sonda
Czy Robert Lewandowski zostanie królem strzelców La Liga w sezonie 2022/23?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze