Lewandowscy: Robert Lewandowski i Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/Anna Lewandowska Robert Lewandowski, Anna Lewandowska

Kulisy transferu

Przyjaciółka Lewandowskich ujawniła całą prawdę o transferze Roberta do Barcelony! Nic nie ukrywała

2022-08-27 22:55

Bardzo intensywny okres za całą rodziną Lewandowskich. Robert i Anna po transferze piłkarza mieli dużo pracy związanej z przeprowadzką. W końcu mogą już cieszyć się swoim nowym domem. Ostatnio przyjaciółka rodziny, Paulina Krupińska zdradziła kulisy przenosin. Nic nie ukrywała, ujawniając całą prawdę na temat transferu Lewandowskiego do Barcelony.

Robert Lewandowski już strzela w barwach nowego klubu. Wielu kibiców obawiało się, czy polski napastnik będzie ładował bramkę za bramką dla Barcelony. Po przenosinach na Camp Nou konieczne było wykonanie jeszcze jednej rzeczy - przeprowadzki do nowego domu. W końcu Lewandowskim udała się i ta sztuka, dzięki czemu mogą się już w pełni cieszyć mieszkaniem w Katalonii. Pierwsi znajomi mieli już okazję pojawić się w nowym domu najpopularniejszej polskiej sportowej rodziny. O takiej propozycji w rozmowie z "Jastrząb Post" mówiła też Paulina Krupińska.

Najgorętsi polscy sportowcy bez koszulek. Gołe klaty jak ta lala! Do nich wzdychają fanki sportu [ZDJĘCIA]

Lewandowscy marzyli o przenosinach do Barcelony. Przyjaciółka rodziny ujawnia

Paulina Krupińska od lat jest blisko z rodziną Lewandowskich. Była modelka dostała już zaproszenie do Hiszpanii, ale nie miała jeszcze możliwości z niego skorzystać. W rozmowie zdradziła jednak, że Ania i Robert marzyli o tym, by przenieść się do stolicy Katalonii.

- Szukam luki w moim grafiku, który teraz będzie naprawdę rozstrzelony, żeby móc pojechać na dwa-trzy dni i ich odwiedzić w Barcelonie. Ja kocham to miasto i za każdym razem Barcelonę odkrywam na nowo. Wiem, że to było ich marzenie i bardzo się cieszę, że to wszystko się udało, więc też czekam na ten wyjazd - mówiła Krupińska w rozmowie z "Jastrząb Post".

QUIZ: Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 13
Którego klubu wychowankiem jest "Lewy"?

Krupińska chce przywieźć Lewandowskim prezent

Krupińska przyznała, że jeszcze nie zastanawiała się, co przywiezie Lewandowskim do Hiszpanii, ale na pewno zaopatrzy się w jakiś prezent. - Zawsze jak się jedzie do kogoś i ktoś cię gości, to kultura osobista wymaga, żeby przywieźć jakiś upominek, po prostu to jest bardzo dobry gest. Ale nie zastanawiałam się nad tym, co by to miało być - kończy.

Robert Lewandowski w Barcelonie. Kiedy kolejny mecz?

Robert Lewandowski przeniósł się do Barcelony w pierwszej połowie lipca. Polak miał okazję wystąpić już w dwóch meczach La Liga. Strzelił dwie bramki i zanotował asystę. Kolejny mecz Lewandowskiego w Hiszpanii odbędzie się w niedzielę, 28 sierpnia. Spotkanie Barcelona - Real Valladolid już o 19:30.

PKO EKSTRAKLASA odc 02
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze