Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO/JOSE BRETON Robert Lewandowski

Dobre informacje!

Rewelacyjne informacje w sprawie Lewandowskiego. Wróci szybciej, niż zakładano, świetne informacje!

2023-03-06 14:12

Mamy przełomowe informacje w sprawie zdrowia Roberta Lewandowskiego. Okazuje się, że kapitan reprezentacji Polski wróci do gry o wiele wcześniej, niż zakładano, a zobaczymy go już najprawdopodobniej w trakcie niedzielnego spotkania przeciwko Athleticowi Bilbao. Hiszpańskie media przekazują radosną informację!

Robert Lewandowski coraz bliżej powrotu do gry! Napastnik piłkarskiej reprezentacji Polski ma, zdaniem hiszpańskich dziennikarzy, być gotowy do gry w barwach Barcy już w nadchodzącym spotkaniu przeciwko Athleticowi Bilbao. Na taką informację wprost czekali fani "Dumy Katalonii".

Robert Lewandowski coraz bliżej powrotu do gry. Media przekazują radosną informację

O drobnych problemach Roberta Lewandowskiego Barcelona mówiła już po meczu z Almerią zaznaczając jednak przy okazji, że odpoczynek Polaka od gry nie będzie długi. Kapitanowi kadry mimo wszystko przepadły jednak starcia z Realem Madryt i z Valencią, które "Dumie Katalonii" udało się wygrać. Sam klub przekazał w weekend, że były napastnik Bayernu wrócił do treningów indywidualnych, a dziś  Jak poinformował hiszpański dziennikarz Adria Albets poinformował, że sprawy z Polakiem mają się bardzo dobrze, a on sam powinien być do dyspozycji na mecz z Athletikiem Bilbao. Ta informacja powinna ucieszyć także polskich kibiców, gdyż Lewandowski na zgrupowaniu reprezentacji Polski będzie już w rytmie meczowym i powinien stanowczo pomóc w trakcie arcyważnego meczu z reprezentacją Czech.

Sonda
Czy Robert Lewandowski zostanie królem strzelców La Liga w sezonie 2022/23?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze