Robert Lewandowski strzela w sparingu Arsenal - FC Barcelona

i

Autor: AP PHOTO/ASHLEY LANDIS Robert Lewandowski strzela w sparingu Arsenal - FC Barcelona

znów to zrobił

Robert Lewandowski ani myśli się zatrzymywać! Kolejny gol Polaka dla Barcelony w sparingu z Arsenalem [WIDEO]

2023-07-27 9:25

Kibice z niecierpliwością wyczekują już rozpoczęcie nowego sezonu, który bez dwóch zdań dostarczy masę emocji. Zanim jednak do tego dojdzie, największe kluby na świecie mierzą się ze sobą w ramach sparingów, tak jak miało to miejsce przy okazji spotkania Arsenalu z Barceloną. O ile ostatecznie górą była ekipa z Londynu (5:3), to wynik meczu otworzył Robert Lewandowski.

Po zakończeniu ubiegłego sezonu La Liga, Robert Lewandowski i jego koledzy dostali sporo czasu, aby odpocząć po ciężkich miesiącach. Kapitan reprezentacji Polski oraz jeden z największych gwiazdorów Barcelony wykorzystał bardzo dobrze ten czas i postanowił m.in. odnowić przysięgę małżeńską ze swoją żoną Anną, wyprawiając przy okazji spore przyjęcie dla swoich przyjaciół. Wakacje dobiegły jednak końca dla zawodników, którzy musieli wrócić do klubu i zacząć przygotowania do nowego sezonu, udając się przy okazji w przedsezonowe tournee. Podczas niego Barcelona zmierzyła się w meczu towarzyskim z Arsenalem i jak Robert Lewandowski zrobił to, co do niego należało, czyli wpisał się na listę strzelców. 

Kolejny gol Lewandowskiego. Nie zatrzymuje się nawet w sparingach. Napoczął Arsenal [WIDEO]

Podczas amerykańskiego tournee mistrzowie Hiszpanii zmierzyli się z wicemistrzami Anglii na stadionie w Los Angeles i kibice zobaczyli aż osiem bramek. Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem "Kanonierów" 5:3, a na listę strzelców wpisał się również Robert Lewandowski, który otworzył wynik meczu. Kapitan reprezentacji Polski znalazł drogę do bramki rywali już w 7. minucie, kiedy po obronionym przez bramkarza strzale piłka spadła tuż pod nogi "Lewego", a ten umieścił ją w siatce. 

Sonda
Czy Robert Lewandowski nadal powinien być kapitanem reprezentacji?
Najnowsze