Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

Robert Lewandowski coraz bliżej Barcelony? Hiszpańskie media podają szczegóły, mało to o tym wiedział

2022-04-02 14:30

Robert Lewandowski jest coraz bliższy przejścia do FC Barcelona? Napastnik reprezentacji Polski, zdaniem hiszpańskich mediów, jest coraz bliższy podpisania kontraktu z "Dumą Katalonii". Środowisko polskiego zawodnika miało już odbyć spotkania z przedstawicielami klubu z Camp Nou, a także porozmawiać na temat potencjalnej długości kontraktu. Wszystkie szczegóły wyszły na jaw.

Robert Lewandowski będzie bohaterem wielkiego transferu? Zważając na fakt, że piłkarz reprezentacji Polski nie podpisał nadal umowy z Bayernem Monachium, to wiele klubów miało zgłaszać gotowość, aby go zobaczyć w swoich barwach. Swoje zainteresowania miały zgłaszać m.in. Manchester United, Real Madryt, czy FC Barcelona i zdaniem katalońskich mediów, to właśnie klub z Camp Nou ma najbardziej przekonywać otoczenie Polaka do podpisania kontraktu. '

Aleksiej Spirydonow powiedział o Polakach na mundialu w Katarze. Obrzydliwe słowa, nawet Rosjanie byli w szoku

Robert Lewandowski coraz bliżej Barcelony? Klub miał rozmawiać z Polakiem

Jak twierdzi hiszpański "Sport", przedstawiciele klubu z Barcelony są zdeterminowane, aby pozyskać środkowego napastnika, który byłby prawdziwą gwiazdą zespołu. Przez dłuższy czas wydawało się, że priorytetem FCB jest Erling Haaland, jednak Norweg ma się nie śpieszyć względem przenosin do Blaugrany. W innej sytuacji ma za to być Robert Lewandowski, który według dziennikarzy, ma przejawiać wielkie zainteresowanie odejściem z Bayernu i dołączenia do hiszpańskiego potentata. Barcelona ma zdaniem dziennikarzy kusić byłego napastnika Lecha i BVB umową aż na trzy sezony.

- Barcelona to widzi i w ostatnich tygodniach zaczęła poważnie pracować nad transferem. Ostateczna ofensywa w sprawie Lewandowskiego nie rozpoczęła się z powodu oczekiwania na ostateczną decyzję Erlinga Haalanda. Jeśli Norweg nie zdecyduje się na przenosiny na Camp Nou, to Barcelona spróbuje przeprowadzić inny transfer. Napastnik Bayernu jest najbardziej w zasięgu -twierdzą dziennikarze "Sport".

Niespodziewana decyzja FIFA w sprawie mistrzostw świata! Kibice zszokowani, czegoś takiego nie było od lat

Gdzie trafi Lewandowski? Sprzeczne sygnały hiszpańskich mediów

Brak podpisu Lewandowskiego pod nową umową z Bayernem Monachium sprawił, że w hiszpańskich mediach pojawiają się bardzo sprzeczne sygnały dotyczące przyszłości kapitana reprezentacji Polski. Z jednej strony media wskazują, że Lewandowski miał przekazać menadżerowi, aby ten pracował nad transferem do Realu Madryt, a z drugiej mówi się, że Polak jest niezwykle zainteresowany grą w Barcelonie. Jak będzie? O tym przekonamy się już naprawdopodobniej tego lata.

Sonda
Czy Robert Lewandowski powinien trafić do Barcelony?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze