Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Kontuzja gwiazdora

Robert Lewandowski kontuzjowany. Co z El Clasico i przyjazdem na kadrę? Fatalne informacje

2023-02-27 12:38

Złe wiadomości przed hitowym starciem. Robert Lewandowski doznał kontuzji - fatalne informacje zostały przekazane przez Barcelonę za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na razie nie wiadomo, na jak długo wypadł z gry. Nowe szczegóły zostaną z pewnością niedługo przekazane przez sam klub. Pod znakiem zapytania stoi jego występ w El Clasico, które odbędzie się w czwartek.

Fatalne informacje napływają z Barcelony. Klub poinformował, że najlepszy strzelec drużyny i kapitan reprezentacji narodowej doznał urazu w meczu Almeria - Barcelona. Niepokojące doniesienia mocno zaniepokoiły naszych kibiców, którzy niepokoją się potencjalną absencją w meczach eliminacji mistrzostw Europy 2024, które rozpoczynają się w marcu.

- Gwiazda pierwszego zespołu Robert Lewandowski nabawił się urazu lewego uda. Termin dojścia do zdrowia zadecyduje o jego powrocie na boisko - czytamy na Twitterze Barcelony.

Niemcy nie mogli odmówić sobie tej przyjemności! Okropne drwiny z Roberta Lewandowskiego i Barcelony po sensacyjnej porażce

Robert Lewandowski kontuzjowany. Ile potrwa przerwa?

Jeśli informacje przekazywane przez hiszpańskie media nie mijają się z prawdą, Robert Lewandowski nie będzie grał przez dwa tygodnie. To oznacza, że ominie go czwartkowe spotkanie Barcelony z Realem Madryt. Wydaje się jednak, że jego występ w meczach eliminacji mistrzostw Europy nie powinien być zagrożony.

QUIZ: Jak dużo wiesz o osiągnięciach Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 11
Na początek coś prostego. Ile razy Lewandowski został mistrzem Niemiec?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze