SAMOLOT używany przez Leo Messiego miał AWARYJNE LĄDOWANIE! Problemy z maszyną!

2020-04-03 17:16 CH
Lionel Messi
Autor: AP Lionel Messi

Szokujące informacje nadeszły z Brukseli! Prywatny odrzutowiec, który bardzo często używa Leo Messi, musiał awaryjnie lądować na lotnisku w stolicy Belgii! Powodem była usterka wartej ok. 60 milionów złotych (12 mln funtów) maszyny. Stwierdzono problemy z podwoziem. Ulubiony odrzutowiec Leo Messiego podróżował z Brukseli na Wyspy Kanaryjskie.

Tajemnicze problemy maszyny opisują belgijskie media. Jak wynika z lotniczych rejestrów, ulubiony odrzutowiec Leo Messiego w piątek rano dwukrotnie po starcie wrócił na lotnisko w Brukseli. Stwierdzono usterkę techniczną a konkretnie problemy z podwoziem. Wcześniej maszyna wykonała dwa długie loty - z San Carlos de Bariloche w Argentynie do Recife w Brazylii (5 godzin i 51 minut lotu), a potem z Recife właśnie do Brukseli (9 godzin i 6 minut), właśnie w noc poprzedzającą poranek z problemami i awaryjnym lądowaniem.

SKANDAL we Francji! Zrobili z Messiego komunistycznego zbrodniarza

Jak na razie brak informacji, czy Leo Messi podróżował tym odrzutowcem. Jednak wiadomo, że argentyński gwiazdor Barcelony używa go bardzo często praktycznie przy każdej prywatnej podróży. Nawet kazał urządzić wnętrze zgodnie ze swoimi wskazówkami. Wszystko po to, żeby on i jego rodzina czuli się na pokładzie jak w domu.

GORĄCA żona Leo Messiego błysnęła KRĄGŁĄ PUPĄ! Seksowne ZDJĘCIA Antonelli Roccuzzo

Najnowsze