Przyjaźń kwitnie?!

Tak wyglądają relacje Anny Lewandowskiej z żoną Leo Messiego! Nie ukryje już tego, nowe zdjęcie wiele wyjaśnia

2023-03-12 15:54

Anna Lewandowska znakomicie odnajduje się w świecie gwiazd i celebrytów. Trenerka fitness potrafi się dobrze bawić w towarzystwie osób z pierwszych stron gazet. Wiele wskazuje na to, że Lewandowska... zaprzyjaźniła się z ukochaną Leo Messiego, Antonellą Rocuzzo. Najnowsze zdjęcie wszystko wyjaśnia.

Anna Lewandowska korzysta ze swojej pozycji w świecie futbolu. Jeszcze przed przenosinami do Barcelony jej męża, świetnie odnajdowała się na salonach. Teraz jest zapraszana w coraz więcej miejsc. Trenerka fitness opublikowała na Instagramie obszerny post, w którym pokazała, jak spędzała czas w ostatnich dniach. Nie zabrakło fotografii z Paryskiego Tygodnia Mody. Pokazała się na nim z żoną Leo Messiego, Antonellą Rocuzzo.

Anna Lewandowska zrobiła to pierwszy raz! Wielu nigdy by się na to nie zdecydowało, ekstremalne przeżycie

Lewandowska koleguje się z żoną Leo Messiego?! Tak mówiła o ich relacji

W przeszłości Anna Lewandowska wypowiadała się już na temat relacji z żoną Leo Messiego. Z Antonellą Rocuzzo miała już okazję się spotkać. Czy dobrze się znają? O szczegółach przeczytasz poniżej!

Anna Lewandowska zdradziła w rozmowie z "Przeglądem Sportowym", że była w kontakcie z Antonellą Rocuzzo.

- Spośród żon piłkarzy miałam kontakt przede wszystkim z żoną Thiago. Teraz widujemy się w Barcelonie, bo ona stąd pochodzi i często tutaj wraca. Ostatnio jestem w kontakcie też z żoną Messiego. Z Antonelą miałam okazję spotkać się już wcześniej, mamy też wspólnych znajomych, bo jest najlepszą przyjaciółką Eleny Busquets - mówiła pod koniec 2022 roku.

Rocuzzo zostawiła pod postem Ani Lewandowskiej cztery serduszka. Widać, że panie nie przechodzą obok siebie obojętnie!

Antonella Rocuzzo - kim jest? Ile lat zna się z Leo Messim?

Antonella Rocuzzo i Leo Messi są parą od wielu lat. Zakochani wzięli ślub w 2017 roku i wychowują obecnie trójkę dzieci - Thiago, Mateo i Ciro.

Antonella Roccuzzo w końcu mogła to zrobić! Tak żona Messiego cieszyła się z całą rodziną po finale, wielka radość

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze