Lewandowska na torze

Anna Lewandowska zrobiła to pierwszy raz! Wielu nigdy by się na to nie zdecydowało, ekstremalne przeżycie

2023-03-10 19:09

Anna Lewandowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Trenerka fitness nie tylko udostępnia materiały dotyczące rad treningowych, ale także pokazuje fanom codzienne życie, gdzie przedstawia takie chwile, jak pobyt na meczach Roberta Lewandowskiego. Tym razem bizneswoman pochwaliła się pobytem na torze wyścigowym, na którym jak się okazało była pierwszy raz w życiu.

Dla Anny Lewandowskiej codziennością jest pobyt na stadionie, kiedy gra jej mąż, a zarazem kapitan reprezentacji Polski. Trenerka fitness cały czas doradza w sprawie ćwiczeń oraz diety swoim fanom, którzy za wszelką cenę chcą zmienić sylwetkę. Lewandowska słynie także z różnych pomysłów na wyzwania, dzięki czemu wszyscy obserwujący mają szansę pochwalić się efektami w mediach społecznościowych. W ostatnim czasie żona kapitana reprezentacji Polski odniosła się także do tematu Światowego Dnia Walki z Depresją (23 lutego). Na profilu słynnej trenerki fitness nie brakuje relacji z meczów Barcelony oraz z życia w Hiszpanii. 

Anna Lewandowska zrobiła to pierwszy raz w życiu! Trenerka fitness zdecydowała się na ekstremalną jazdę

Lewandowska odkąd zamieszkała wraz z rodziną w Hiszpanii korzysta w życia w pełni. Trenerka fitness chwali się w mediach społecznościowych m.in. piękną pogodą  jaka towarzyszy jej w Katalonii. Tym razem żona kapitana reprezentacji Polski zdecydowała się na odważny krok i po raz pierwszy w życiu wsiadła do samochodu na torze wyścigowym. Lewandowska udostępniła całe nagranie z tego doświadczenia, podpisując w ten sposób post: "Nowe doświadczenie. To był mój pierwszy raz na torze wyścigowym, ale na pewno nie ostatni", tzn. że trenerka fitness nie świetnie spędziła czas, skoro planuje ewentualny powrót na tor. 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy takich jak: "Wypadłam na pierwszym zakręcie", "Ale czad", "Zazdroszczę wrażeń! Za mną też ostatnio pierwszy raz ale na nartach biegowych".

Sonda
Czy obserwujesz Annę Lewandowską w mediach społecznościowych?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze