Robert Lewandowski

i

Autor: instagram.com/rl_9

Piękne sceny!

Wzruszający gest Roberta Lewandowskiego. W Barcelonie odwiedził chorego chłopca z Polski, wyjątkowa chwila

2023-01-03 10:33

Robert Lewandowski, wraz z drużyną Barcelony stawił się na corocznej wizycie w szpitalach w Katalonii, gdzie odwiedzali chorę dzieci. Okazało się, że kapitan reprezentacji Polski spotkał rodzinę z ojczyzny i pokazał to wyjątkowe spotkanie za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Byliśmy świadkami poruszających scen.

Robert Lewandowski wziąl udział w specjalnym, corocznym zwyczaju piłkarzy Barcelony. Kapitan reprezentacji Polski wraz z klubowymi kolegami odwieził katalońskie szpitale, a szczególnie oddziały zajmujące się dziećmi. W trakcie objazdu po placówkach medycznych, były napastnik Bayernu spotkał rodzinę z Polski. Wyjątkowa chwila została uwieczniona na zdjęciu.

Robert Lewandowski spotkał się z rodziną z Polski. Wszystko zostało uwiecznione na zdjęciach

W trakcie pobytu w katalońskich szpitalach, kapitan Barcelony spotkał się z rodziną chorego chłopca, Bruno. Dwulatek cierpi na jeden z najpoważniejszych nowotworów, neuroblastomą. Rodzice chłopca zaczęli organizować zbiórkę, gdyż okazało się, że leczenie możliwe jest w stolicy Katalonii, w jednej z klinik specjalizujących się najbardziej ciężkimi przypadkami tego nowotworu. Zawodnik reprezentacji Polski wystąpił z polską rodziną na zdjęciu i sam nazwał odbyte tego dnia spotkania wyjątkowymi chwilami.

-Wyjątkowe popołudnie. Coroczna wizyta FC Barcelona w szpitalu, chwila radości i szczęścia dla wielu dzieci! — napisał Robert Lewandowski na swoim Instagramie.

Sonda
Czy lubisz rodzinę Lewandowskich?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze