Leo Messi

Autor: East News Leo Messi

Zamach na Leo Messiego! Brutalne sceny dla ludzi o mocnych nerwach [WIDEO]

2021-04-26 9:54

Piłkarze Barcelony wykorzystali potknięcia Realu Madryt i Atletico. Wygrana 2:1 na Estadio de la Ceramica przybliżyła ich do szczęśliwego zakończenia walki o mistrzostwo Hiszpanii. Katalończycy przeżyli jednak chwilę grozy. W wielkim niebezpieczeństwie znalazł się Lionel Messi. Gwiazdor FCB został brutalnie zaatakowany przez Manuela Triguerosa. Cała sytuacja wyglądała strasznie, a piłkarz „Żółtej Łodzi Podwodnej” wyleciał z boiska.

Mecz zaczął się od naporu Blaugrany. To goście powinni objąć prowadzenie, ale gospodarze w rozpaczliwy sposób obronili się przed akcjami Antoine’a Griezmanna i Frenkiego de Jonga. To piłkarze Villarreal wyszli na prowadzenie. W 26. minucie błąd Jordiego Alby wykorzystał Samuel Chukwueze. Dwie minuty później do remisu doprowadził Griezmann, Francuz jeszcze przed przerwą dał również prowadzenie Barcelonie.

Ogromny cios dla Cristiano Ronaldo. Były szef powiedział, jaka jest o o nim prawda

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Paulo Sousę, mówi o SZATAŃSKICH pomysłach. „Żądam od pana...” | Futbologia

FC Barcelona blisko mistrzostwa Hiszpanii

Tego prowadzenia Barcelona nie wypuściła już z rąk. Goście bez większych kłopotów dowieźli ten wynik do ostatniego gwizdka. Pogrążeni w kryzysie piłkarze Villarrealu mogą być wściekli, bowiem to był już 24 mecz z rzędu bez wygranej nad Barceloną. By przypomnieć sobie ostatni triumf Villarrealu nad Barceloną, należy cofnąć się do 2008 r. Wtedy „Barca” przegrała u siebie na Camp Nou 1:2. Niedzielna wygrana graczy Ronalda Koemana sprawiła, że do prowadzącego w tabeli Atletico tracą już dwa punkty i mają jeden mecz zaległy do rozegrania.

Z tego nagrania śmieje się cały Internet! Koledzy Messiego potraktowali go jak kibice

Atak na Messiego

A to mogła być końcówka sezonu. Wszystko przez bandycki atak Manuela Triguerosa, który wyprostowaną nogą trafił w piszczel Leo Messiego. Sędzia od razu pokazał mu za to czerwoną kartkę. Aż trudno uwierzyć, że największy gwiazdor klubu z Camp Nou był w stanie wrócić na boisko i kontynuować grę.