Lionel Messi, FC Barcelona

i

Autor: AP Lionel Messi, FC Barcelona

Z tego nagrania śmieje się cały Internet! Koledzy Messiego potraktowali go jak kibice

2021-04-18 8:33

W sobotni wieczór FC Barcelona powróciła do wygrywania trofeów. Po dwóch latach przerwy Katalończycy ubogacili swoją gablotę o Puchar Króla. W finale rozegranym w Sewilli nie dali żadnych szans Athletikowi Bilbao. Duża w tym zasługa Leo Messiego, który wpisał się na listę strzelców dwukrotnie i poprowadził swoją drużynę do zwycięstwa. A po końcowym gwizdku zmierzył się z... niespotykanym zachowaniem swoich drużynowych kolegów!

Przełamanie

Wygrana w Pucharze Króla z pewnością należy do o wiele mniej prestiżowych niż w La Liga czy Lidze Mistrzów, ale Barcelonę bez wątpienia bardzo mocno cieszy. Blaugrana w ostatnim czasie borykała się bowiem z wieloma przeciwnościami, a teraźniejszość i przyszłość klubu regularnie była poddawana w wątpliwość. W poprzednich miesiącach podopieczni trenera Ronalda Koemana zdecydowanie odnaleźli właściwą ścieżkę i choć z Champions League pożegnali się już w 1/8 finału, to liczą się w walce o triumf w rozgrywkach krajowych.

Trenerem Bayernu Monachium będzie niemal rówieśnik Lewandowskiego?! Jest faworytem!

Znowu Messi

Tak jak już bywało wielokrotnie w przeszłości, również i teraz bohaterem Barcelony okazał się Leo Messi. Przebojowy Argentyńczyk w pojedynku z Athletikiem trafił do siatki dwukrotnie i sprawił, że zespół z Kraju Basków mógł porzucić nadzieje na zgarnięcie trofeum. Choć w ubiegłym roku piłkarz chciał opuścić klub, którego jest legendą, to obecnie wszyscy fani Blaugrany nadal mogą cieszyć się jego znakomitymi występami. Udziela się to chyba także i kolegom z drużyny sześciokrotnego zdobywcy Złotej Piłki...

Jak kibice

Powyższe wideo zrobiło się w Internecie bardzo popularne. Fani zauważają, że piłkarze Barcelony zachowali się w stosunku do legendarnego Argentyńczyka nie jak koledzy z drużyny, a jak... kibice. Grzecznie, jeden po drugim, podchodzili do zawodnika, by zrobić sobie z nim zdjęcie i w ten wyjątkowy sposób uwiecznić triumf w Pucharze Króla. Taka fotografia z pewnością będzie miała wyższą wartość sentymentalną niż niejeden gadżet na półce, a zwłaszcza, gdy konkretny zawodnik zakończy swą przygodę z piłką.

Dr Paweł Grzesiowski: Szczepionka da sportowcom ZASTRZYK energii | Futbologia
Najnowsze