Zbigniew Boniek

i

Autor: SE Zbigniew Boniek

Zgrywus Zibi

Zbigniew Boniek brutalnie wyśmiał El Clasico Real - Barcelona i wskazał, gdzie jest lepszy mecz. Będziecie w szoku

2022-10-16 17:18

Zbigniew Boniek nie od dziś przyzwyczaił do tego, że uwielbia podpalać atmosferę przy okazji największych wydarzeń sportowych. Tym razem postanowił pośrednio odnieść się do El Clasico Real Madryt – FC Barcelona. W jednym zdaniu były wyśmienity piłkarz i prezes PZPN wskazał, który mecz według niego jest „prawdziwy”.

El Clasico, czyli mecz Real Madryt – Barcelona, wzbudza ogromne zainteresowanie na całym świecie. Dość powiedzieć, że jest to jeden z najchętniej oglądanych spotkań w ciągu sezonu. W tym roku mecz ten jest jeszcze bardziej interesujący dla polskich kibiców ze względu na to, że występuje w nim kapitan reprezentacji Polski Robert Lewandowski. W Barcelonie mocno liczą na naszego napastnika, który do spotkania z Realem strzelił w LaLiga aż 9 goli. Pasjonująco wygląda rywalizacja Lewandowskiego z Karimem Benzemą, który w poniedziałek w Paryżu najprawdopodobniej odbierze Złotą Piłkę dla najlepszego piłkarza świata.

Zbigniew Boniek: Prawdziwy mecz jest w Łodzi

Podczas gdy cały świat pasjonuje się meczem Real Madryt – Barcelona na Santiago Bernabeu, oczy Zbigniewa Bońka są zwrócone na inny stadion. „Prawdziwy mecz jest w Łodzi” – napisał na Twitterze były prezes PZPN. O jakie spotkanie chodzi? Oczywiście o pojedynek Widzewa Łódź z Zagłębiem Lubin, który łodzianie wygrali aż 3:0. Bońka, byłego gwiazdora Widzewa, z całą pewnością poniosły emocje tego ważnego zwycięstwa łodzian. Panie Zbigniewie, w Madrycie też jest całkiem ciekawie!

Kibice Realu zapytani o Złotą Piłkę dla Lewandowskiego. Jednoznaczna odpowiedź
Sonda
Czy Zbigniew Boniek był dobrym prezesem PZPN-u?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze