Cezary Kucharski

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Cezary Kucharski

Cezary Kucharski przekazał rewelacyjne wiadomości. Chodzi o jego zdrowie, to będzie dla niego szczególny czas

2022-04-14 14:05

W lutym piłkarskie środowisko w Polsce zamarło. Informacje o stanie zdrowia Cezarego Kucharskiego były fatalne, a były piłkarz trafił w stan śpiączki farmakologicznej. Na szczęście najgorsze chwile są już za nim, a tuż przed Świętami Wielkanocnymi 50-latek podzielił się wspaniałą wiadomością. Wydaje się, że z dnia na dzień jego stan się poprawia, co pozwoliło mu spędzić ten okres w rodzinnym gronie!

Informacja o fatalnym stanie zdrowia Kucharskiego pojawiła się tuż przed jego 50. urodzinami. Ten wyjątkowy jubileusz spędził, będąc w śpiączce. Kibice martwili się o byłego menedżera Roberta Lewandowskiego, jednak już na początku marca okazało się, że udało się go bezpiecznie wybudzić. Później 17-krotny reprezentant Polski przerwał milczenie w mediach społecznościowych i zaczął sam informować opinię publiczną o trudnych chwilach. 18 marca napisał, że przypomina sobie, jak się je, a woda smakowała jak nigdy. Z kolei dzień później opuścił OIOM po 41 dniach i rozpoczął długą rehabilitację. Najcięższe chwile spędził w szpitalu w Alicante, ale po niespełna miesiącu od opuszczenia oddziału intensywnej terapii wreszcie mógł wrócić do domu!

Jan Tomaszewski mocno apeluje do Roberta Lewandowskiego. Zdecydowane słowa, konkretne argumenty

Cezary Kucharski podczas kariery piłkarskiej grał m.in. w Legii Warszawa i Sportingu Gijon:

Kucharski przekazał fantastyczną wiadomość

Ogromny smutek, jaki przeżywali jego najbliżsi, gdy nie mogli świętować wspólnie 50. urodzin Kucharskiego, będą mogli odrobić podczas nadchodzących świąt. W czwartek, 14 kwietnia, były piłkarz poinformował o powrocie do domu! To właśnie tam będzie obchodził Wielkanoc, co dodaje mu mnóstwo sił w walce o powrót do pełni zdrowia. "Kucharz" docenia też wsparcie, jakie w trudnej sytuacji otrzymała cała jego rodzina.

Reprezentant Polski przekazał niezwykle ważne wieści. Czesław Michniewicz z pewnością na to czeka

"Wreszcie w domu! Nawet krótki czas Wielkanocy spędzony wśród najbliższych to duża dawka energii w dalszej walce. Dziękuje również za mnóstwo wsparcia, ciepłych słów, modlitw, które otrzymałem ja i moja rodzina w trudnym momencie. To nieoceniona siła i energia!" - napisał on w mediach społecznościowych.

Sonda
Czy pamiętasz Cezarego Kucharskiego z czasów gry w piłkę?
Wyjątkowa wizyta u Jana Tomaszewskiego. Wyjątkowy wywiad o reprezentacji
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze