Cezary Kucharski

i

Autor: Piotr Grzybowski/Super Express Cezary Kucharski

Cezary Kucharski w bardzo ciężkim stanie? Niepokojące doniesienia, sytuacja jest poważna

2022-02-14 20:24

Bardzo niepokojące wiadomości pojawiły się w poniedziałkowy wieczór w mediach społecznościowych. Jak podał Krzysztof Stanowski na Twitterze, były piłkarz reprezentacji Polski i były menedżer Roberta Lewandowskiego Cezary Kucharski znajduje się w bardzo ciężkim stanie. 49-latek ma przebywać w śpiączce od kilku dni. Na razie nie wiadomo, co jest przyczyną fatalnej sytuacji zdrowotnej Kucharskiego.

Cezary Kucharski w ostatnich latach dał się poznać przede wszystkim jako agent Roberta Lewandowskiego. To właśnie 49-latek stał za największymi transferami kapitana reprezentacji Polski i prowadził jego karierę. Kilka lat temu drogi obu panów jednak się rozeszły i w dodatku relacje między nimi obecnie nie wyglądają najlepiej.

Artur Boruc przekroczył wszelkie granice? Pokazał skandaliczne treści, to się w głowie nie mieści

Cezary Kucharski w bardzo ciężkim stanie. Fatalne doniesienia

Starsi kibice Kucharskiego znają przede wszystkim z występów w Legii Warszawa, z którą zdobył puchar i mistrzostwo Polski oraz doszedł do ćwierćfinału w Lidze Mistrzów. Zanotował również kilkanaście występów w reprezentacji Polski, a także uczestniczył na mistrzostwach świata w Korei i Japonii w 2002 roku. Był posłem na sejm.

Niepokojące wiadomości o stanie zdrowia Cezarego Kucharskiego jako pierwszy podał Krzysztof Stanowski. - Dochodzą mnie wieści, że Cezary Kucharski znajduje się w bardzo ciężkim stanie. Zawsze był waleczny, więc mam nadzieję, że i tym razem nie odpuści - czytamy we wpisie dziennikarza. Emil Kopański, rzecznik prasowy kadry U-21 przekazał natomiast, że Kucharski od kilku dni znajduje się w śpiączce. - Od pięciu dni w śpiączce. Oby znalazła się lepsza opieka, niż ta, którą ma dotąd... - czytamy.

Nieco więcej szczegółów podaje portal Interia.pl. - W ostatnim czasie Kucharski zachorował, ale szczegółów jego dolegliwości nie ujawniono. W ostatnim czasie Kucharski przebywał w Hiszpanii. Czekała go operacja, przed którą został wprowadzony w śpiączkę farmakologiczną - czytamy na portalu.

Najnowsze