Ludovic Obraniak, Łukasz Piszczek

Autor: East News Ludovic Obraniak i Łukasz Piszczek

Cudowny gol Obraniaka w meczu z Chelsea Londyn [WIDEO]

2014-08-04 0:44

Przypomniał o sobie Ludovic Obraniak. W towarzyskim meczu z Chelsea Londyn popisał się fenomenalnym golem strzelonym głową, przy którym żadnych szans na skuteczną interwencję nie miał Thibaut Courtois. Niemiecka drużyna rozbiła podopiecznych Jose Mourinho 3:0.

Pomocnik Werderu wpisał się na listę strzelców w 37. minucie meczu. Piłkę z prawego skrzydła dośrodkował Clemens Fritz, polski piłkarz dynamicznie wpadł w pole karne, uprzedził Johna Terry'ego i skierował piłkę przy długim słupku bramki strzeżonej przez Thibaut Courtois. Belg pofrunął, ale nie miał najmniejszych szans na zablokowanie strzału.

Pogoń Szczecin zremisowała z Werderem Brema

Polak rozegrał przeciwko Chelsea 45 minut. Po przerwie został zmieniony, podobnie jak pięciu innych zawodników.

Pozostałe bramki dla zwycięzców strzelili: Holender Eljero Elia, który wykorzystał rzut karny podyktowany za zagranie ręką Terry'ego oraz Felix Kroos - młodszy brat Toniego, pomocnika Realu Madryt.

Ludovic Obraniak od pół roku jest piłkarzem Werderu. Do tej pory rozegrał w Bundeslidze 10 meczów, w trakcie których raz wpisał się na listę strzelców. Wcześniej występował we Francji, w barwach FC Metz, Lille oraz Bordeaux.

Werder Brema - Chelsea Londyn 3:0 (2:0)
Bramki: Eljero Elia 20 k, Ludovic Obraniak 37, Felix Kroos 89