Czesław Michniewicz

i

Autor: Cyfrasport Czesław Michniewicz

Szuka nowej pracy!

Czesław Michniewicz będzie pracował za granicą? Znany dziennikarz ujawnił jego potencjalne plany, to może zaskoczyć fanów

2023-01-03 8:18

Czesław Michniewicz zdecyduje się na dość nieoczekiwany ruch. Według ustaleń Piotra Koźmińskiego z "WP. Sportowe Fakty", były już trener polskiej kadry może wrócić całkiem niebawem do pracy, jednak nie zrobi tego w Polsce. Szkoleniowiec ma mieć propozycję z dwóch kierunków, w tym jedna z nich tyczy się znanej, europejskiej ligi.

Czesław Michniewicz, mimo wypełnienia oczekiwań względem swojej pracy jako selekcjoner reprezentacji Polski, nie dostał przedłużenia umowy od PZPN i teraz ma na nowo szukać pracy. Były szkoleniowiec Polaków, zdaniem Piotra Koźmińskiego z "WP. SportoweFakty" ma mieć chęć na to, aby wrócić do trenowania, ale uczynić to za granicą. W grę mają wchodzić dwa kierunki.

Czesław Michniewicz obejmie zagraniczny klub? Media podają sensacyjną wiadomość

Jak podaje Piotr Koźmiński, Michniewicz chce wrócić do pracy i właśnie zaczął wyszukiwać nowych ofert zatrudnienia. W grę nie wchodzi kierunek polski, tylko i wyłącznie zagraniczny. Były selekcjoner ma się starać o posadę w Grecji i w którymś z arabskich krajów.

- Niewykluczone, że trener poszuka w najbliższym czasie szczęścia za granicą. W Polsce ostatnio atmosfera wokół niego stała się ciężka, poza tym najlepsze posady i tak są tu zajęte - mówi o potencjalnej przyszłości Czesława Michniewicza Piotr Koźmiński.

Dla Michniewicza przyjęcie posady z Grecji, bądź z bliżej niesprecyzowanego kraju arabskiego byłoby pierwszym wyzwaniem trenerskim w pracy z klubami. Do tej pory Michniewicz zasłynął głównie jako trener klubów z Ekstraklasy, a z Legią Warszawa i z Zagłębiem Lubin wygrywał także mistrzostwo Polski.

Sonda
Czy Michniewicz był dobrym selekcjonerem reprezentacji Polski?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze