Kamil Grosicki

Autor: Wojciech Klepka / CYFRA SPORT Kamil Grosicki pokazuję po zdobytej bramce w meczu Polska - Czechy 3-1 koszulkę z napisem PRAY FOR PARIS

Kamil Grosicki znów trafił! GOL Polaka po pięknej akcji [WIDEO]

2016-01-17 1:42

Kamil Grosicki znów zaszalał we Francji! Polski pomocnik Rennes strzelił ładnego gola, a jego drużyna wygrała na wyjeździe 4:2 z Troyes w 21. kolejce Ligue 1. Grosicki spotkanie rozpoczął na ławce rezerwowych, ale i tak zdołał trafić do siatki rywali i to po ładnej indywidualnej akcji, w której popisał się szybkością i sprytem. Dla skrzydłowego reprezentacji Polski to już szóste ligowe trafienie w sezonie. Zobaczcie GOLA "Grosika". Mamy dla Was WIDEO.

Kamil Grosicki pojawił się na boisku w 76. minucie, zmieniając Ousmane'a Dembélé. A gola strzelił zaledwie 5 minut później. Dostał piłkę przy bocznej linii, po czym popędził na bramkę, okiwał rywala i sprytnym strzałem oszukał bramkarza. Rennes zajmuje 5. miejsce w tabeli z dorobkiem 31 punktów. Oto gol "Grosika":